Avslutad | Pant – Torsdag 17 januari 2013
Klubbad för
Akustisk Gitarr Esteve 14STE snr: 069692, ett par mindre ytskador, i hårt fodral, extra strängar medföljer.
Set, i vitguld med stenar, Ring Ø17, Armband 18cm, 1 Par örhängen, Coller 45cm 18K 43,5g
Fiol kopia Jacobus Steiner (enligt etikett), tvärgående trä i bakstycke, något mindre lackslitage, pärlemoinlägg i stränghållaren/stall, stråke och etui