761 - 780 av 1 766
1...383940...89 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 17 januari 2013

Klubbad för

Ljusstake Kosta boda 15cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Akustisk Gitarr Esteve 14STE snr: 069692, ett par mindre ytskador, i hårt fodral, extra strängar medföljer.

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Parti guld, defekt och graverad med sten och diamant 1x ca 0,03ct 18K 39,5g

Utrop: 11 600 kr

Armring, Ø6cm öppningsbar 18K 15,2g

Utrop: 4 400 kr

Klackring, med sten Ø18 1/2 18K 5,8g

Utrop: 2 100 kr

Örhängen, skevt lås 18K 2,2g

Utrop: 700 kr

Damur, Norexa defekt med läderarmband 18K brv 8,5g

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring, i vitguld med diamant 1x ca 0,05ct 18K 2,2g

Utrop: 1 000 kr

Ring, i vitguld med diamanter 8x ca0,01ct Ø18 18K 3,7g

Utrop: 1 800 kr

Ring, tvåfärgad med diamanter 5x ca 0,01ct Ø18 3/4 18K 3,6g

Utrop: 1 700 kr

Ring, med gravyr och diamanter 5x ca 0,01ct Ø17 1/4 18K 3,8g

Utrop: 1 400 kr

Set, i vitguld med stenar, Ring Ø17, Armband 18cm, 1 Par örhängen, Coller 45cm 18K 43,5g

Utrop: 12 800 kr

Ring, defekt Ø15 18K 1,6g

Utrop: 550 kr

Armband, med gravyr 14K 3,1g

600 kr

Utrop: 750 kr

Fiol kopia Jacobus Steiner (enligt etikett), tvärgående trä i bakstycke, något mindre lackslitage, pärlemoinlägg i stränghållaren/stall, stråke och etui

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

DJ-utrustning: Maxgear modell max 7343, dubbel SD spelare med scratch,

550 kr

Utrop: 750 kr

Halskedja, Pansar 42cm 18K 4,2g

Utrop: 1 400 kr

Örhängen, med sten och 8 små diamanter 18K 2,7g

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge, med 5 små diamanter 18K 0,8g

Utrop: 375 kr

Hänge defekt med stenar 18K 2,2g