Avslutad | Pant – Torsdag 17 januari 2013
Klubbad för
Oljemålning, Alplandskap signerad A.Höbart 45x70cm, i guldfärgad ram, skador på duk samt ram
Pantvaror Elektronik
Extern hårddisk, samt mediaspelare, Netgear ReadyNAS Duo RND2210, snr: 24M3047902BED, ej funktionsgaranti