Avslutad | Pant – Torsdag 10 januari 2013
Klubbad för
Akvarell, 17x11,5cm, Stadsvy, sign. K Fogelberg, glas och ram, motivet löst i passepartouten
Porslin Royal Copenhagen Måsen, Fat Ø25,5cm, Vas höjd 13cm, Skål på fot höjd 10,5cm