361 - 380 av 567
1...181920...29 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 10 januari 2013

Klubbad för

Akvarell, 17x11,5cm, Stadsvy, sign. K Fogelberg, glas och ram, motivet löst i passepartouten

250 kr

Utrop: 75 kr

Hänge 14K 2g

400 kr

Utrop: 500 kr

Figurin Kosta Boda Kjell Engman, Limited Edition, Disguise yellow, 38,5cm

2 400 kr

Utrop: 1 900 kr

Bestick Gense, Nobel, Gunnar Cyrén, Fiskbestick, 12 gafflar, 12 knivar, i askar

2 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Matta korridorr, 290x80cm

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Matta 195x120cm, avklippta fransar

800 kr

Utrop: 225 kr

Certina 18K herrur, quartz går ej, graverat, datum, plastglas, med läderarmband

2 000 kr

Utrop: 2 100 kr

Blandtecknik Hilding Linnqvist, 10x16,5cm, i ram och glas

950 kr

Utrop: 150 kr

Litografi Bert Johnny Nilsson 1984, 23x17cm, i glas och ram, skavd ram

125 kr

Utrop: 150 kr

Ljusstakar 2st porslin, Hutschenreuther, Selb Bayern

850 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 12st silver 830, 117,2g 116mm

850 kr

Utrop: 600 kr

Parti silver 830, 119,8g, graverat, skadat

550 kr

Utrop: 650 kr

Skedar 7st silver 830, 118,2g, 129mm

850 kr

Utrop: 650 kr

Skedar 6st silver 830, 200,4g, 175mm

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Ljusstakar ett par i silver 830, 1033,9g, gipsfyllda, bucklor

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Skål i glas, Flygsfors, signerad -61, höjd ca.10cm, längd 32cm

475 kr

Utrop: 100 kr

Certina herrur 18K, graverat, quartz går ej, datum, med läderarmband

2 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Porslin Royal Copenhagen Måsen, Fat Ø25,5cm, Vas höjd 13cm, Skål på fot höjd 10,5cm

375 kr

Utrop: 75 kr

Vas Royal Copenhagen höjd 15cm, Rund Skue dag 1934

100 kr

Utrop: 75 kr

Armband Pansar silver 830, 112g 20cm

650 kr

Utrop: 600 kr