341 - 360 av 567
1...171819...29 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 10 januari 2013

Klubbad för

Parti koppar

100 kr

Utrop: 75 kr

Herrur SKBR, quartz går ej, sliten

Utrop: 75 kr

Tennfat Ø35,5cm, ojämnt, bucklor

325 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver 925, 66,6g, skadat

300 kr

Utrop: 400 kr

Kanna höjd 15,5cm, Fat Ø26cm i Tenn, bucklor

100 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja silver 900, 14,6g 62cm, bucklor

125 kr

Utrop: 125 kr

Skål, Ø22,5cm, naggad

75 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld 14-18K, 3,1g, defekt

Utrop: 850 kr

Bestick silver 830, 544,8g, modell Olga

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Pantvaror Elektronik

Tv Philips med inbyggd dvd med fjärrkontroll, ej funktionsgaranti

50 kr

Utrop: 75 kr

Fiskespö med rulle Ambassadeur seven. Fäste till rulle trasigt.

225 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Hemmabiosystem Denver, dvd, med fjärrkontroll, ej funktionsgaranti

100 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Dvd filmer 11st, repiga, ej funk

50 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Dvd filmer 15st, repiga, ej funktionsgaranti

50 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Dvd filmer 11st, repiga, ej funktionsgaranti

75 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Dvd filmer 12st, repiga, ej funktionsgaranti

75 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning, olja på duk, Skogsväg, 40X32cm, sign Tedde Rhodin 1919-2004, ram

275 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning, olja på duk, stilleben, 40x56cm, sign Armand Rossander 1914-1976, ram

175 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Dator antec mini P180, i kartong, saknar sladd, ej funktionsgaranti

700 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Dataskärm Benq G2222HDL, saknar sladd, i kartong, ej funktionsgaranti

450 kr

Utrop: 75 kr