Parti koppar
Utrop: 75 kr
Herrur SKBR, quartz går ej, sliten
Tennfat Ø35,5cm, ojämnt, bucklor
Parti silver 925, 66,6g, skadat
Utrop: 400 kr
Kanna höjd 15,5cm, Fat Ø26cm i Tenn, bucklor
Halskedja silver 900, 14,6g 62cm, bucklor
Utrop: 125 kr
Skål, Ø22,5cm, naggad
Parti guld 14-18K, 3,1g, defekt
Utrop: 850 kr
Bestick silver 830, 544,8g, modell Olga
Utrop: 2 800 kr
Tv Philips med inbyggd dvd med fjärrkontroll, ej funktionsgaranti
Fiskespö med rulle Ambassadeur seven. Fäste till rulle trasigt.
Hemmabiosystem Denver, dvd, med fjärrkontroll, ej funktionsgaranti
Dvd filmer 11st, repiga, ej funk
Dvd filmer 15st, repiga, ej funktionsgaranti
Dvd filmer 11st, repiga, ej funktionsgaranti
Dvd filmer 12st, repiga, ej funktionsgaranti
Oljemålning, olja på duk, Skogsväg, 40X32cm, sign Tedde Rhodin 1919-2004, ram
Oljemålning, olja på duk, stilleben, 40x56cm, sign Armand Rossander 1914-1976, ram
Dator antec mini P180, i kartong, saknar sladd, ej funktionsgaranti
Dataskärm Benq G2222HDL, saknar sladd, i kartong, ej funktionsgaranti
Torsdag 10 jan 2013