381 - 400 av 567
1...192021...29 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 10 januari 2013

Klubbad för

Pantvaror Kamera

Digitalkamera Kodak easy share C613, i kartong med manual och usb sladd, ej funktionsgaranti

125 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera Kodak easy share C613, i kartong med manual, kvitto och usb sladd, ej funktionsgaranti

100 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera Canon Ixus 130, i box med sladdar, manual och laddare

Vas Kosta Boda, Göran Wärff, höjd 25,5cm, signerad, i box

750 kr

Utrop: 900 kr

Akvarell K. Fogelberg 17x11,5cm, i ram och glas

250 kr

Utrop: 75 kr

Akvarell K. Fogelberg 11,5x17cm, i ram och glas

250 kr

Utrop: 75 kr

Vas Orrefors Orion, höjd 15cm, signerad

Glas Orrefors Fleur, signerat, Skål höjd 11cm Ø15,5cm, Vas höjd 15cm

275 kr

Utrop: 75 kr

Skål Orrefors Sofiero, höjd 6,5cm Ø10cm, signerad

425 kr

Utrop: 75 kr

Akustisk gitarr Enrique Keller, modell Almeria, i mjukt fodral

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr ESP Ldt, WA-600, Will Alder, snr.W0705960, i hårt fodral

2 900 kr

Utrop: 1 900 kr

Parti guld 18K 23,3g, defekt

Utrop: 6 800 kr

Olja på duk, W Adam, 50x61cm, i ram

650 kr

Utrop: 500 kr

Pistoler 2st, äldre modell, ej funktionsgaranti, en graverad

3 100 kr

Utrop: 75 kr

Kaffekoppar 10st (1 skadad) Kaffefat 12st Bing & Gröndahl Måsen

325 kr

Utrop: 75 kr

Kaffekoppar 4st Kaffefat 4st Hackefors porslin Linnéa

125 kr

Utrop: 75 kr

Skål Orrefors höjd 7,5cm

300 kr

Utrop: 75 kr

Skål Orrefors 4975-12 höjd 10cm

250 kr

Utrop: 75 kr

Skål på fat dedikation

50 kr

Utrop: 75 kr

Vaser 2st Skördemotiv höjd 34cm

175 kr

Utrop: 75 kr