141 - 160 av 1 165
1...789...59 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 11 oktober 2012

Klubbad för

Porslin, royal Copenhagen, Blå måsen, Kaffekoppar 12st, Kaffefat 12st, Assietter 2st, små nagg

550 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, skadat, graverat, 18K 54,3g

Utrop: 17 200 kr

Parti med glas, ca.54st, varierande modeller, skador

325 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld skadat 8-14K

Utrop: 900 kr

Pianodragspel Hohner, ej funktionsgaranti

425 kr

Utrop: 75 kr

Tavla Olja på duk, T.Kamasa, i förgylld trasig träram

175 kr

Utrop: 75 kr

Tavla Olja på panå, H.Strid, i träram

550 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon Sony Ericsson Xperia, med laddare och headset i kartong, ej funktionsgaranti

475 kr

Utrop: 75 kr

Kikare skagen 7x50

225 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, skadat, 18K 22,3g

Utrop: 7 100 kr

Moccaskedar 12st modell Haga 115mm, 12st modell Rosen 110mm, i silver 249g

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Portabel Dvd spelare DMTech, i väska, saknar laddare, ej funktionsgaranti

200 kr

Utrop: 75 kr

Blueray spelare 3D Samsung, med manual och sladd, ej funktionsgaranti, med 15 filmer

350 kr

Utrop: 75 kr

Kandelaber i stål med trädedaljer

250 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon huawei, med laddare, ej funktionsgaranti

75 kr

Utrop: 75 kr

Figuriner 2st i porslin, skador

125 kr

Utrop: 75 kr

Akvareller 6st i ram, Kopparstick 1st i ram

75 kr

Utrop: 75 kr

Laptop Emachines, E525, låst med lösenord, med laddare

1 300 kr

Utrop: 75 kr

Krus Gustavsberg, Mortel Skulltuna

200 kr

Utrop: 75 kr

Systemkamera Nikon F-401x, med objektiv nikon 35-70mm, ej funktionsgaranti

400 kr

Utrop: 75 kr