121 - 140 av 1 165
1...678...59 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Torsdag 11 oktober 2012

Klubbad för

Kaffeskedar 3st i silver, modell Olga, 130mm, 45,8g

225 kr

Utrop: 225 kr

Väggur, förgyllt med nyckel, skadat, ej funktionsgaranti

250 kr

Utrop: 75 kr

Laptop, Acer Aspire, 5741, med laddare i väska

1 500 kr

Utrop: 75 kr

Laptop emachines G525, med laddare i väska,

1 500 kr

Utrop: 75 kr

Parti koppar, skador

225 kr

Utrop: 75 kr

Overlockmaskin Husquarna, huskylock 360D, med manual, ej funktionsgaranti

850 kr

Utrop: 75 kr

Boss GT3, Boss GX700, sladdar saknas, Eurorack MX602A, ej funktionsgaranti på allt

1 000 kr

Utrop: 75 kr

Vas med motiv

75 kr

Utrop: 75 kr

X-Box 360, med en handkontroll, sladdar och 9 spel, i box med kvitto, ej funktionsgaranti

750 kr

Utrop: 75 kr

Skrin 2st, med motiv

Tavla, olja på duk i förgylld träram

175 kr

Utrop: 75 kr

Tavla, Olja på duk, Stellan Mörner, i förgylld träram

5 000 kr

Utrop: 6 100 kr

Klackring med sten, 18K Ø18 12,1g

Utrop: 3 800 kr

Tavla, Olja på duk, T.Kamasa, i förgylld träram

100 kr

Utrop: 75 kr

Tavla, Olja på duk, DW.Haddon, i träram, skador

400 kr

Utrop: 75 kr

Tavla, Olja på duk, Inge Eriksson, träram

125 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja 40cm med hänge, from here to eternety 18K 6,6g Design Efva Attling, i ask

2 400 kr

Utrop: 3 000 kr

Tavlor 2st, Littografier, i träram

425 kr

Utrop: 75 kr

Stjärnkikare Lotus, modell EQ-60, ej funktionsgaranti, ej fullsträndig, med garantibevis

550 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, skadat, 18K 11g

Utrop: 3 500 kr