1 - 20 av 1 165
123...59 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 11 oktober 2012

Klubbad för

Bestick, 12 Bordsgafflar, 12 Bordsknivar, modell Svensk, 1 Sockertång 1 Marmeladsked allt i silver 1174,7g

4 900 kr

Utrop: 4 000 kr

X-BOX 360 MED 5 SPEL, en kontroll och kablar, ej funktionsgaranti

600 kr

Utrop: 325 kr

Parti guld, skadat, 14K 6,9g

1 300 kr

Utrop: 1 700 kr

Digitalkamer Pentax Optio S12, i kartong med kablar, laddare och fodral, ej funktionsgaranti

275 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver, 925, skadat, 118g

650 kr

Utrop: 650 kr

Figuriner i keramik 2st, Elbogen, höjd 17,5cm, 14cm,

50 kr

Utrop: 75 kr

Nintendo Nes 8 bitars, två kontroller, en nintendo zapper, kablar, 4 spel, ej funktionsgaranti

300 kr

Utrop: 75 kr

Porslin Berså, Gustavsberg, design Stig Lindberg, 9 Kaffekoppar, 10 kaffefat, 10 Assietter, vissa skador

3 300 kr

Utrop: 75 kr

Figuriner, 3st

200 kr

Utrop: 75 kr

Herrur Seiko, Quartz, går ej, naggat glas, datum, läderarmband, defekt

100 kr

Utrop: 75 kr

Kameror 2st, Nikon Coolpix 880, Kodak Easy Share C310, saknar laddare, ej funktionsgaranti

150 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, skadat, graverat, 18K 70,6g

Utrop: 22 500 kr

Vas Orrefors, Krus Rörstrand

250 kr

Utrop: 75 kr

Modem Huawei E960 med diverse kablar, ej funktionsgaranti, Radiostyrd båt med diverse tillbehör, ej funktionsgaranti, wiskey hållare

400 kr

Utrop: 75 kr

PSP-2004, piano black, i box, saknar laddare, 1 spel, ej funktionsgaranti

425 kr

Utrop: 75 kr

Kakspade i silver, graverad 21,7g

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti guld, graverat, skadat, 18K, 13g

Utrop: 4 000 kr

Figuriner 2st Hummel Goebel, en defekt

100 kr

Utrop: 75 kr

Konjakskupor 6st, små skador

800 kr

Utrop: 75 kr

Ring, graverad, 18K Ø18 3,8g

900 kr

Utrop: 1 200 kr