41 - 60 av 1 165
1234...59 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 11 oktober 2012

Klubbad för

Bestick i silver 233,8g Bordskniv 210mm Bordssked 2st 185mm, Bordsgaffel 175mm, modell Prins Albert

950 kr

Utrop: 900 kr

Laptop Acer, Extensa 5235, med kvitto, manual och laddare, ej funktionsgaranti

1 300 kr

Utrop: 75 kr

Laptop HP Delphi D40 med laddare, ej funktionsgaranti

1 100 kr

Utrop: 75 kr

Playstation 2, med en kontroll, kamera och sladdar, kvitto, ej funktionsgaranti

175 kr

Utrop: 75 kr

Digitalkamera Canon Ixus 95is, med laddare, ej funktionsgaranti

175 kr

Utrop: 75 kr

Digitalkamera Nikon D5100, med objektiv Nikon 18-105mm, och Nikon 35mm, i väska med minneskort 8GB, och laddare, ej funktionsgaranti

3 100 kr

Utrop: 1 900 kr

Vas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, 7040716, höjd 35cm

1 200 kr

Utrop: 150 kr

Parti guld, skadat, graverat, 18K 18,6g

Utrop: 5 900 kr

Vas, Kosta, 44416, höjd 19cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver, skadat 31g

175 kr

Utrop: 150 kr

Skål, Orrefors, SP4221-121, höjd 10cm Ø721

225 kr

Utrop: 75 kr

Lappkniv, graverad slida

1 400 kr

Utrop: 75 kr

Ring, skadad, 18K 1,7g

Utrop: 500 kr

Skål, Rörstrand, små skador, Brosch med stenar, en saknas, Halssmycke med stenar, några saknas

225 kr

Utrop: 75 kr

Gammla Svenska mynt, från tidigt 1900-tal

3 300 kr

Utrop: 225 kr

Fickur, 24st, olika märken olika material

3 900 kr

Utrop: 75 kr

Silver plaketter 115,1g

700 kr

Utrop: 600 kr

Digital videokamera, JVC Everio, med laddare och diverse kablar, i väska, ej funktionsgaranti

650 kr

Utrop: 75 kr

Laptop, Acer Aspire one modell P0VE6, med laddare och kvitto, ej funktionsgaranti

650 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld skadat, 18K 8,8g

Utrop: 2 800 kr