61 - 80 av 1 165
1...345...59 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 11 oktober 2012

Klubbad för

Bestick, 12 Bordsgafflar 175mm, 12 Bordsskedar 180mm, 12 bordsknivar 185mm, i silver modell Herrgård, 1646,8g

4 800 kr

Utrop: 5 700 kr

Parti silver, skadat, 89,6g

500 kr

Utrop: 400 kr

Parti guld, skadat, 14K 4,5g

Utrop: 1 200 kr

Skål Orrefors, Karamellskål

250 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Goebel, Tavla i porslin, Majolika

550 kr

Utrop: 75 kr

Klarinett Nobelt Paris, i väska, ej funktionsgaranti

700 kr

Utrop: 75 kr

Figuriner 6st, små skador

750 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver, skadat, graverat, brv.434g

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Tennskål, graverad, Cigarettetui

200 kr

Utrop: 75 kr

Gammla Svenska sedlar, femkronor och tiokronor

75 kr

Utrop: 75 kr

Porslin, 6 Kaffekoppar med fat. G:T Altvasser

50 kr

Utrop: 75 kr

2 Bordslampor i porslin höjd 44cm

350 kr

Utrop: 75 kr

Matbestick Schneider, i rostfritt stål, 12 Matgafflar 205mm, 12 Matknivar 235mm, 13 Matskedar 205mm, 12 Kaffeskedar 145mm, 12 Dessertgafflar 150mm, 11 Uppläggningsbestick, allt i väska

800 kr

Utrop: 75 kr

Vhs bandspelare, Finlux med fjärrkontroll och kablar, ej funktionsgaranti

25 kr

Utrop: 75 kr

Samlartallrikar 7 st,

25 kr

Utrop: 75 kr

Vas, Rörstrand, naggad, sprickor

150 kr

Utrop: 75 kr

Bordsur, Visare lossnat, ej funktionsgaranti

150 kr

Utrop: 75 kr

Telefon, NEC, dect 1000, ej funktionsgaranti

Utrop: 75 kr

Fiskespö silstar ET3202-300 med rulle, Daiwa, as265

275 kr

Utrop: 75 kr

X-Box 360, med kontroll, sladdar, 3 spel och kvitto i väska, ej funktionsgaranti

900 kr

Utrop: 75 kr