861 - 880 av 1 557
1...434445...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 december 2012

Klubbad för

Kanna tenn bucklig med trähandtag höjd 16cm

Utrop: 75 kr

Vinglas, 2st tenn höjd 19,5cm

25 kr

Utrop: 75 kr

Klarinett Noblet Paris A 29860 i väska

550 kr

Utrop: 225 kr

Tvärflöjt Yamaha (små skador) i väska skadad

425 kr

Utrop: 225 kr

Soppterrin Rörstrand Ostindia höjd 16cm längd 24cm

Kaffekoppar 9st något sliten dekor på kanterna Kaffefat 9st Assietter 12st Rörstrand Ostindia

Ljusstakar 1par Rörstrand Ostindia höjd 17cm

Tändare St Dupont i originalask med manual och garantipapper

800 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon Samsung GTS5230 snr: 357953036618469 med laddare trasig

125 kr

Utrop: 75 kr

Skål Alvar Alto iittala Savoy höjd 4cm liten nagg

125 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld 8K 1,3g

Utrop: 225 kr

Parti guld 18K 0,4g

Utrop: 150 kr

Ljusstakar 2st Kosta Boda Atoll Hurricane höjd 6cm

150 kr

Utrop: 125 kr

Vas sign RS/AL höjd 16,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Vas Alvar Aalto höjd 9,5cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen med sötvattenpärlor 18K 1,5g

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Oljemålning på duk av Bertil Widbrant (1914-) motiv: Orrar, mått 36,5x46cm, duk i gott skick, mindre skada på ram

200 kr

Utrop: 225 kr

Målning olja på duk sign Karin Löfgren "Blomster" 28x53cm ramad

375 kr

Utrop: 100 kr

Målning olja på duk sign F.W.son Berg "Landskap" 44x59cm ramad

125 kr

Utrop: 75 kr

Målning olja på duk sign V Aaltona -65 "Dromedarer" 34x27cm ramad

225 kr

Utrop: 100 kr