Avslutad | Pant – Tisdag 18 december 2012
Bestick 13delar i Silver 925 12 Gafflar i blandade modeller 1 Kniv samtliga Towle Silversmiths 557,8g
Bestick 3 delar 1st Uppläggningsgaffel 1st Brödkniv 1st Smörkniv i Silver delar graverade 171,8g
Servis 20delar 10st Tekoppar med 10st Fat Arabia Finland modell Ruska formgiven av Ulla Procopé
Champangeglas 2st Orrefors Efva Attling Amor Vincit Omnia med detaljer i Silver 925 med ask, skadad
Pantvaror Elektronik
Apple Ipad 2 16GB refnr. A1396 serienr. DMPGX1UDKNV troligen låst till telenor, med laddare och manualer i kartong
Tulpanvas Kosta Boda formgiven av Ulrica Hydman Vallien signerad och numrerad. 49948 höjd ca23cm
Väggur med nyckel, svensk tillverkat med intarsia inläggningar, glasdetalj lös finns inne i uret, ej funktionsgaranti