Avslutad | Pant – Tisdag 18 december 2012
Målning akvarell sign Einar Wallquist (1896-1985)" Landskap" 26x35cm, provinience tejpad på baksidan, glas och ram
Färglitografi sign Roland S (1910-2003) "Vinter i skärgård" 282/300 41x 27,5cm glas och ram
Oljemålning sign Olle von Schewen (1908-1974) motiv: "Mot Torneträsk, Abisko" mått 64,5x80,5cm ramad
Ljusstake Svensk Tenn "Flow" höjd13,5cm design Cissi Weterberg i tygpåse och originalkartong
Skål på fot sign Ulrika Hydman Vallien " Open Mind" glas , diam 18 cm, häjd 20cm, nr 98824.
Målning, olja på pannå sign Harry Bonde Petersen(1918-) "Skogsmo" ca16x18cm förgylld ram
Pantvaror Kamera
Kamera Canon F-1 nr 598450 med objektiv Canon FD 50mm 1:1,8 nr 426463 ej funktionsgaranti i väska