861 - 880 av 1 897
1...434445...95 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 oktober 2012

Klubbad för

Herrur Omega Seamaster, datum, manuell, repigt plastglas, läderarmband

1 900 kr

Utrop: 750 kr

Herrur Certina DS, quartz, datum, stål, viklås, repor i glasring och länk

225 kr

Utrop: 325 kr

Herrur Rado DiaStar, quartz, safirglas, armband i high-tech ceramics, viklås, ca 18cm, refnr: 160.0281.3N, serienr: 02888623

Utrop: 4 600 kr

Damur Certina, stål, quartz, läderarmband, repor på glas, liten buckla på bakboett

100 kr

Utrop: 225 kr

Herrur Jacques Lemans, stål, datum, kronograf, quartz, läderarmband, repor på glas, repor på bakboett, 1-1258

425 kr

Utrop: 325 kr

Fickur Viking 14K i boett, manuell, graverad, liten buckla i bakboett, repor på glas, skadad urtavla, bruttovikt: 85,5g

Utrop: 3 700 kr

Damur Cartier Ballon Bleu 18K, quartz, safirglas med små repor, länk med viklås 18K, bruksslitage och repor, Refnr W69001Z2, cert (2008) intyg Bertgströms Ur Malmö (2011)

Utrop: 67 000 kr

Damur Ingersoll, stål, automat, läderarmband, viklås, saknar 1st sten i glasring, i box, IN 4900

600 kr

Utrop: 425 kr

Rolex Oyster Perpetual Datejust, automatisk, datum, guld/stål, sliten länk, skadad urtavla, serienr: 9732085

8 000 kr

Utrop: 6 100 kr

Herrur Tissot PR100, stål, quartz, datum, viklås, sliten länk och glasring

300 kr

Utrop: 3 100 kr

Damur Dolce & Gabbana, stål, quartz, repor i glasring, bakboett och länkar, med extra länkbitar i box

300 kr

Utrop: 425 kr

Damur Duward Natura 18K, quartz (batteribyte), små briljanter på boett, länk 18K med viklås, box, bruttovikt 43,2g

9 100 kr

Utrop: 11 000 kr

Fiskerulle Shimano Calcutta Te 300, 01

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Pärlcollier med oregelbundna och oknutna pärlor, okänd metall i lås, 46cm

225 kr

Utrop: 125 kr

Pärlarmband med oregelbundna och oknutna pärlor, okänd metall i lås, 20cm

150 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen 1 par med pärlor, okänd metall

100 kr

Utrop: 125 kr

Skål Alessi design Jasper Morrison, rostfrittstål, Ø21cm

375 kr

Utrop: 175 kr

Byst biskviporslin föreställande Wagner, G. Bochmann 1963, H 17cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Glas 1st Kosta Boda Tulipa design Ulrica Hydman-Vallien, H.25,5cm, signerad

225 kr

Utrop: 75 kr

Askfat Alessi design Jasper Morrison, rostfritt stål, Ø9cm

100 kr

Utrop: 125 kr