Avslutad | Pant – Tisdag 30 oktober 2012
Herrur Rado DiaStar, quartz, safirglas, armband i high-tech ceramics, viklås, ca 18cm, refnr: 160.0281.3N, serienr: 02888623
Damur Certina, stål, quartz, läderarmband, repor på glas, liten buckla på bakboett
Herrur Jacques Lemans, stål, datum, kronograf, quartz, läderarmband, repor på glas, repor på bakboett, 1-1258
Fickur Viking 14K i boett, manuell, graverad, liten buckla i bakboett, repor på glas, skadad urtavla, bruttovikt: 85,5g
Damur Cartier Ballon Bleu 18K, quartz, safirglas med små repor, länk med viklås 18K, bruksslitage och repor, Refnr W69001Z2, cert (2008) intyg Bertgströms Ur Malmö (2011)
Damur Ingersoll, stål, automat, läderarmband, viklås, saknar 1st sten i glasring, i box, IN 4900
Rolex Oyster Perpetual Datejust, automatisk, datum, guld/stål, sliten länk, skadad urtavla, serienr: 9732085
Damur Dolce & Gabbana, stål, quartz, repor i glasring, bakboett och länkar, med extra länkbitar i box
Damur Duward Natura 18K, quartz (batteribyte), små briljanter på boett, länk 18K med viklås, box, bruttovikt 43,2g