Avslutad | Pant – Tisdag 30 oktober 2012
Damur Omega, 18K i boett och länk, quartz, slitna och defekta länkar, missfärgad urtavla, repor på bakboett, ej funktionsgaranti, 18cm, bruttovikt: 46,1g
Herrur Citizen Eco-Drive Skyhawk Blue Angels, stål, kronograf, analog och digital, slitage på länk
Herrur Diesel 5Bar, quartz, stål, läderarmband, repor på bakboett, DZ-1301, 250910
Herrur Breitling Navitimer Aerospace, titanium boett, quartz, analog/digital, läderarmband slitet, Refnr 80360, Snr05069, cert (1992)
IWC International Watch Co. Schaffhausen, Flatline 18K, quartz (batteribyte), datum, läderarmband bruksslitage, graverad bakboett
Herrur Certina DS, stål, safirglas, datum, repor i länk och glasring, defekt i viklås, 260.7195.44, QKQ-JA-10587
Herrur Certina 14K, quartz, datum, plastglas med repor, läderarmband slitet, repor på boett
Herrur Invicta Grand Diver Pro, stål, automat, datum, Refnr 3044, bruksslitage och repor
Herrur Calvin Klein, stål, quartz, kronograf, datum, stålarmband, glas med repor, länk med repor, Refnr K32174
Herrur Jaqcues Lemans Classic Dualtime, stål, datum, slitet läderarmband, repor i glas och glasring, defekt lås, 1-1266