881 - 900 av 1 897
1...444546...95 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 oktober 2012

Klubbad för

Fiskerulle Abu Garcia Ambassadeur Mörrum SX I60IC, Hi Speed 6.3:1, 080009/27

800 kr

Utrop: 550 kr

Krus Wallåkra, 1 liter, något missfärgad

50 kr

Utrop: 175 kr

Krus Höganäs, 2 liter

75 kr

Utrop: 175 kr

Glas 1st Kosta Boda design Ernst Billgren, Tumbler New Friends Björn Refnr 7050853, signerad i botten, orginal box

600 kr

Utrop: 800 kr

Glas 1st Kosta Boda design Ernst Billgren, Tumbler New Friends And Refnr 7080853, signerad i botten, orginal box

750 kr

Utrop: 800 kr

Tändare Dupont, doublé, serienr: 14KDT64, i box med manual

1 000 kr

Utrop: 550 kr

Tändare Ronson, i etui

300 kr

Utrop: 175 kr

Fiskerulle Abu Garcia Ambassadeur 4600C4, 01C11SE, med manual i box

600 kr

Utrop: 425 kr

Vas Gustavsberg, signerad J. Ekberg N-103 35, ca 15cm hög

550 kr

Utrop: 325 kr

Vas Orrefors, signerad E.Ö2769-11 F2.BE., höjd: 10cm, längd: 16cm, i box

500 kr

Utrop: 325 kr

Figur Kunglig Dansk, Man med kor, 1858, höjd: 23,5cm, längd: 18cm

425 kr

Utrop: 550 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Custum, made in USA, nr: 91315320, i hårt fodral (trasigt lås) Gibson USA

10 800 kr

Utrop: 7 300 kr

Elgitarr Epiphone Gibson Les Paul, märken i lack, skruv saknas, 2st strängar saknas, nr: 6091810, i mjukt fodral

1 200 kr

Utrop: 2 100 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon Sony Ericsson Xperia Mini Pro, svart, nr: BX902GLQBP, med laddare i box

400 kr

Utrop: 425 kr

Kaffekoppar 6st med fat 7st porslin, Gustavsberg Blå Blom Old Gustavsberg, Kaffeskedar 6st förgyllt nysliver 111mm

400 kr

Utrop: 175 kr

Gräddkanna porslin Gustavsberg Blå Blom H.7cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Assietter 6st porslin, Gustavsberg Blå Blom Old Gustavsberg Ø18cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Armband Bismarck, defekt 18K 7,1g

Utrop: 2 400 kr

Damur Nilax, fungerar ej, 18K 9,8g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge Camé, defekt 18K 7,1g

800 kr

Utrop: 1 000 kr