1401 - 1420 av 1 874
1...707172...94 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 maj 2012

Klubbad för

Fat, i Silver stämplat E9 (=1955) Höjd 0,8cm, Längd 8,7cm, Bredd 6,2cm, 29,9g

150 kr

Utrop: 175 kr

Pillerask, i Silver 830/1000 Ø3,8cm, 15,5g

225 kr

Utrop: 100 kr

Bägare, i Silver med gravyr I4 1933, stämpad F8 (=1932), små bucklor, 14,9g

Utrop: 100 kr

Pillerask, i Silver 925/1000 stämplad Cartier R med monogram C.D.L. Löstagbart innerfack, Höjd 1,6cm, Längd 7,1cm, Bredd 2,9cm, 69,3g

2 100 kr

Utrop: 475 kr

Såsslev, i Silver Olga 17,5cm, 50,9g

700 kr

Utrop: 325 kr

Serveringssked, i Silver Olga 22cm, 80,7g

550 kr

Utrop: 475 kr

Bordsgafflar, 5st i Silver Olga 17,8cm, 213,8g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Bordsknivar, 5st i Silver och Rostfritt Stål, Olga 21cm, 346,1g btto

Utrop: 1 200 kr

Bordsskedar, 5st i Silver Olga 18cm, 239,7g

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Bordsskedar, 6st i Silver Olga 18cm, 287,2g

Utrop: 1 700 kr

Skedar, 4st i Silver, 1 med gravyr, 135,2g

Utrop: 750 kr

Ring, i Silver 925/1000 Ø21, 12g

50 kr

Utrop: 75 kr

Serveringssked, i Silver 830/1000, 20cm 46,3g

Utrop: 275 kr

Gaffel, i Silver 830/1000 med monogram O.B. 1943, 20cm, 42,3g

Utrop: 250 kr

Skedar, 2st i Silver 830/1000, 12cm och 11cm, 27,5g

125 kr

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar, 12st i Silver 830/1000, 11,5cm i etui, 132,8g

Utrop: 750 kr

Matskedar, 3st i Silver 21-22cm (2st med gravyr), 213,8g

Utrop: 1 200 kr

Matgafflar, 2st i Silver Gammal Fransk 20cm, 102,9g

Utrop: 600 kr

Bordsskedar, 2st i Silver Eva 18,2cm, 80,4g

Utrop: 475 kr

Moccaskedar, 2st i Silver med Vapenmärke (Korsade gevär över tre kronor och en krans), 11,2cm, 1 något defekt, 20,2g

Utrop: 125 kr