Avslutad | Pant – Tisdag 22 maj 2012
Herrur, Omega Constellation Quartz stål/guld med läderband (ej original slitet), repor på glasringen
Herrur, Rolex Oyster Perpetual Datejust Guld/Stål Ø36 Safirglas, med Oyserlänk Guld/Stål 18cm, Ref: 16203 Sn: 242 Y907101 med Certifikat, liten skada på glasringen annars i bruksskick.
Damur, Rolex Oyster Perpetual Datejust Guld/Stål Ø27 Safirglas, med solid Jubiléelänk Guld/Stål 16,5cm, Ref: 179173 Sn: 271 F661191 med Certifikat och box, bruksskick.
Herrur, Omega Seamaster GMT Chronometer 50 Years Automat stål safirglas, med länk 19,5cm, Sn: 60449546, bruksskick.
Herrur, Breitling Chronomat Evolution Cronometer Ø43,7mm kronograf, Ref: B13356, Snr: 2163991, stål, automat, gulddetaljer, datum, safirglas, vattentät, Pilotlänk stål (2 extra länkbitar), cert -2006, box & ytterkartong. Liten skada på sidan av boetten.
Herrur, Omega Seamaster Professional Cronometer 300m Ø41,5mm, stål, automat, safirglas, datum, länk stål 16,5cm (3 extra bitar), Nr: 60448267. Fint skick!
Herrur, Seiko Velatura Q Chronograph med länk stål/gummi 18,5cm (2 extra länkbitar), Ref: SNAAP93P1 / 020101, orginaletui.
Damur, Cartier Tank Quartz 18K, 20,8 x 28 (20)mm, länk 18K 16cm, Nr: 8660130115C, med etui. 82,1g
Armbandsur, Rolex OP Datejust 18K midsizeur Ø30mm med diamanter på index, glasring och horn. Ref: 78278, Snr: P882215. Trasig - går ej, urtavla defekt, packningar skadade. Presidentlänk 18K, bruttovikt 91,4g