1821 - 1840 av 1 867
1...91929394 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 mars 2012

Klubbad för

Figurin, Royal Copenhagen Potatisplockerska h:270 mm b:200 mm signerad Chr Th model 1549

750 kr

Utrop: 1 200 kr

Figurin, Bing Gröndal Kvinna med pojke i knä h:270 mm b:260 mm model 1552

850 kr

Utrop: 1 300 kr

Figurin, Royal Copenhagen Pojke sittande på sten h:300 mm b:210 mm signerad Chr Th model 1659

800 kr

Utrop: 1 500 kr

Figurin, Royal Copenhagen två damer arm i arrm h:290 mm b:210mm signerad Chr Th model 1319

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Figurin, Royal Copenhagen Hundvalp h:200 mm b:180 mm model 259

500 kr

Utrop: 900 kr

Figuri, Royal Copenhagen Flicka som arbetar h:170 mm b:110 mm model 1314

200 kr

Utrop: 400 kr

Figurin, Rosenthal Alexander Moissi Jedermann h:200 mm b:900 mm signera T Haarth model 1463

425 kr

Utrop: 300 kr

Gitarr, akustisk Cort med inbyggd mikrofon och tonkontroll snr: C02012700 i mjukt fodral

900 kr

Utrop: 1 200 kr

Högtalare, 1 Par Revox med kabel skador H: 111cm

400 kr

Utrop: 1 500 kr

Gafflar, 6 st Chippendale ca 180 mm silver 830 232,4g

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Skedar, 6 st Chippendale ca 183 mm silver 830 255,3g

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Knivar, 6 st Chippendale ca 203 mm silver 830 i skaft med rostfritt blad Bruttovikt 423,9g

800 kr

Utrop: 700 kr

Gafflar, 6 st Chippendale ca 180 mm silver 830 228,9g

Utrop: 1 400 kr

Skedar, 6 st Chippendale ca 183 mm silver 830 253,2g

Utrop: 1 500 kr

Knivar, 6 st Chippendale ca 203 mm silver 830 i skaft med rostfritt blad Bruttovikt 429,0g

850 kr

Utrop: 700 kr

Collier, pärlor ca Ø 5 mm längd ca 67 cm lås silver 925 32,3g

250 kr

Utrop: 450 kr

Armband, pärlor ca Ø 5 mm totalt ca 19,5 cm lås silver 925 10,5g

275 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja, Pansar ca 51 cm silver 925 27,6g

150 kr

Utrop: 175 kr

Ringar, varav två med stenar Ø 17-19 silver varav tre stämplade 925 20,1g

150 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja, Bönlänk ca 63,0 cm silver 925 26,7g

125 kr

Utrop: 150 kr