1841 - 1860 av 1 867
1...929394 Gå till
Just nu klubbas Allmänna online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 27 mars 2012

Klubbad för

Collier, flätad ca 43 cm silver 925 17,4g

150 kr

Utrop: 100 kr

Armband, flätad ca 19 cm silver 925 8,3g

150 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja, ca 44 cm silver 925 2,6g

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, defekt silver 925 4,0g

Utrop: 25 kr

Hänge, Panter silver 925 11,5g

100 kr

Utrop: 75 kr

Hänge, Kors med stenar silver 925 3,0g

75 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, ett par med stenar och två udda med stenar silver 925 2,8g

50 kr

Utrop: 50 kr

Plakett, egyptiskt motiv utländska stämplar silver 16,2g

Utrop: 100 kr

Mixerbord, Event Electronics EZbus 240V snr: EZB0F10002283 bruksslitage utan kablar

750 kr

Utrop: 900 kr

Ljushållare, ett par Sign: Orrefors H: 6cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Plånbok, Louis Vuitton i box , visat upp kvitto från 2011-02-04 Monogram Idylle med 10 kontokortsfack, 2 sedelfack och myntfack

3 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Handväska, Louis Vuitton Monogram Idylle Speedy 30 med axelband i orginal påse, Uppvisat kvitto 2011-02-04

3 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Kanna, Rörstand modell Gröna Anna D03

175 kr

Utrop: 150 kr

Glas, 2st Kosta Boda med motiv av Kung Carl Gustaf och Drottningen Silvia

75 kr

Utrop: 200 kr

Tallrik, Julen 1981 Jenny Nyström Minne 1854-1946

Utrop: 100 kr

Tallrik, Morsdag 1973 Royal Copenhagen

Utrop: 50 kr

Tallrik, Morsdag 1972 Royal Copenhagen

Utrop: 50 kr

Tallrik, Morsdag 1971 Royal Copenhagen

Utrop: 50 kr

Tallrik, Morsdag 1971 Signerad: Orrefors

50 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Royal Krona sign: M Jonasson

50 kr

Utrop: 50 kr