Avslutad | Aficionado – Torsdag 15 mars 2012
Klubbad för
Accessoarer Övrigt
CIGARRMUNSTYCKE, bärnsten, silver, längd 6,7 cm, troligen engelska stämplar, originaletui.
Accessoarer Tändare
TÄNDARE, Omega Mqg Co, Ref nr. G-400, gas, i vitmetall och imiterad krokodil, defekt, gasadapter, orginalask.
Accessoarer Tändare
CARTIER TRINITY, tändare, förgylld metall och lack, nr e77763, med cert och box.
Accessoarer Nyckelringar
BVLGARI, NYCKELRING, sterlingsilver, nr 2337, diameter 33 mm, vikt 11,5 g, sliten.
Kuriosa Gjutjärn
GJUTJÄRN, Skrin i Gjutjärn, svartllackerat, med motiv av gevär och änder, 20x8x3 cm, enligt uppgift Husqvarna gjuteri.