21 - 40 av 179
123...9 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 15 mars 2012

Klubbad för

Accessoarer Slipsar

DIOR, slips, 100% silke, chokladbrun.

225 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Tändare

ST DUPONT, tändare, förgylld metall, refnr 05SR22, höjd 5 cm.

800 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Tändare

ST DUPONT, tändare. förgylld metall, refnr OK0094, höjd 12,3 cm.

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Tändare

ST DUPONT, tändare, förgylld metall, refnr 16DFN28, höjd 4,5 cm.

650 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Pennor

MUST de CARTIER, kulspetspenna "Vendome" med Trinityringar, förgylld metall, refnr 547314, längd 13,7 cm, originalask.

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Pennor

RESERVOIRPENNA, Pasha de Cartiér, blå, detaljer i 18K guld, extra spets, certifikat nr 2905, etui med tillbehör.

2 500 kr

Utrop: 2 800 kr

Accessoarer Bälten

VERSACE, skärp, svart skinn, kromad metall, längd 122 cm.

850 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Pennor

PARKER, reservoirpenna, i svart och krom, i orginalask.

200 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Pennor

PARKER, premium, reservoirpenna, förkromat stål, orginalask.

225 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Pennor

PARKER, premium, svart och krom, orginalask.

200 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Glasögon

GLASÖGON, äldre modell

300 kr

Utrop: 50 kr

Accessoarer Tändare

DUNHILL, tändare, vitmetall, ref 24163, höjd 6,5 cm, orginalask, med garanti samt instruktionshäfte.

950 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Pennor

PARKER 3 ST, kulspets och två blyerts, vitmetall, förgylld och svart, längd 12,8 - 13,2 cm.

Utrop: 550 kr

Accessoarer Pennor

CARAN D´ACHE blyertspenna, vitmetall, längd 13,5 cm.

500 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Tändare

DUNHILL, tändare, stål, höjd 6,4 cm. origanaletui och certifikat.

500 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Pennor

PARKER, reservoarpenna mod 75, gulddoublé 20 micron, stift i 18K guld, längd 12,8 cm.

600 kr

Utrop: 700 kr

DUNHILL, manschettknappar, förgylld metall, Ø 14 mm, vikt 20,6 g.

425 kr

Utrop: 150 kr

Accessoarer Plånböcker

DUNHILL, Plånbok, svart läder, 11x11 cm, ask och dustbag, slitage.

100 kr

Utrop: 150 kr

Accessoarer Pennor

MONTBLANC 2 st, reservoarpenna nr 244G samt blyerts nr 272. Blyertspennan med skada.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Pennor

HALLMARK, kulspetspenna, trä och vitmetall, orginalask.

100 kr

Utrop: 150 kr