181 - 200 av 263
1...91011...14 Gå till
Sortering

Avslutad | Aficionado – Torsdag 15 december 2011

Klubbad för

Accessoarer Slipsar

SLIPS, UNGARO, 100% siden, grön, beige och brun.

100 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, YSL, 100% siden, vinröd.

225 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, AQUASCUTUM, 100% siden, vinröd, blå och vit.

125 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GAULTIER JP, 100% siden, röd och svart.

550 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, LANVIN, 100% siden, blått, rött och vitt.

300 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Slipsar

SLIPS, AQUASCUTUM, 100% siden, guld, blå och röd.

100 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Smycken Nål

SLIPSNÅL, 18K guld, rubin, längd 6 cm, vikt 1,0 g, i brun orginalask.

450 kr

Utrop: 375 kr

Visa vara

Accessoarer Tändare

RONSON, varaflame, tändare, vitmetall, 7x4 cm.

Återropad

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Tändare

ST DUPONT, tändare, 1960-tal, förgylld metall, ref BW9941, höjd 4,8 cm, fodral, nyckel och stift medföljer, ej funktionsgaranti.

Återropad

Utrop: 600 kr

Visa vara

Accessoarer Pennor

2 PENNOR, Caran dáche, en blyertspenna, en bläckpenna, inskription BB, försilvrade, extra stift.

250 kr

Utrop: 300 kr

Visa vara

Accessoarer Tändare

DUNHILL, tändare, doublé, Z6161, höjd 5,8 cm, röd kartong, ej funktionsgaranti.

Återropad

Utrop: 350 kr

Visa vara

Accessoarer Pennor

PIERRE CARDIN, kulspetspenna, förgylld metall.

100 kr

Utrop: 100 kr

Visa vara

Accessoarer Pennor

BALLOGRAF, pennset, blyertspenna samt kulspetspenna, gravyr, i originaletui.

50 kr

Utrop: 75 kr

Visa vara

Accessoarer Pennor

PARKER, pennor 4 st varav 2 blyerts, 1 kulspetspenna, 1 filtspetspenna, rostfritt, plast, originaletui.

150 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Pennor

PARKER, 2 st, blyertspenna och kulspetspenna, rostfritt stål, gravyr.

150 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Pennor

CROSS, kulspetspenna, förgylld metall, i originaletui.

275 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Pennor

PARKER, flighter CT, reservoarpenna, rostfritt stål, i originaletui.

300 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Accessoarer Pennor

CROSS, pennset, blyertspenna samt kulspetspenna, svart metall, i originaletui med instruktionshäfte.

Återropad

Utrop: 500 kr

Visa vara

Accessoarer Tändare

ST DUPONT, tändare, försilvrad metall, Ref nr. KK2885, i originalask, ej fuktionsgaranti.

600 kr

Utrop: 700 kr

Visa vara

Accessoarer Tändare

ST DUPONT, tändare, förgylld metall, Ref Nr. 5132CG, monogram, ej funktionsgaranti. Läcker

Återropad

Utrop: 600 kr

Visa vara

Om auktionen