Avslutad | Aficionado – Torsdag 15 december 2011
Klubbad för
Accessoarer Tändare
ST DUPONT, tändare, 1960-tal, förgylld metall, ref BW9941, höjd 4,8 cm, fodral, nyckel och stift medföljer, ej funktionsgaranti.
Accessoarer Pennor
2 PENNOR, Caran dáche, en blyertspenna, en bläckpenna, inskription BB, försilvrade, extra stift.
Accessoarer Pennor
PARKER, pennor 4 st varav 2 blyerts, 1 kulspetspenna, 1 filtspetspenna, rostfritt, plast, originaletui.
Accessoarer Pennor
CROSS, pennset, blyertspenna samt kulspetspenna, svart metall, i originaletui med instruktionshäfte.
Accessoarer Tändare
ST DUPONT, tändare, försilvrad metall, Ref nr. KK2885, i originalask, ej fuktionsgaranti.