201 - 220 av 263
1...101112...14 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 15 december 2011

Klubbad för

Accessoarer Tändare

DUNHILL, tändare, försilvrad metall, i originalask, ej funktionsgaranti.

Utrop: 600 kr

Accessoarer Tändare

RONSON, Whirlwind, bensintändare, kromad metall, i originalask, ej funktionsgaranti.

Utrop: 300 kr

Accessoarer Tändare

ST DUPONT, tändare, förgylld metall, kinalack, Ref nr. 83FDA74, höjd 5 cm, ej funktionsgaranti.

600 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Pennor

CROSS, kulspetspenna, förgylld metall, i orginalask.

200 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Pennor

CROSS, pennset, blyertspenna samt kulspetspenna, förkromad metall, i originalask.

450 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Pennor

MONTBLANC, Meisterstück, kulspetspenna, i orginalask.

1 600 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Pennor

FISCHER, Space Pen, kulspetspenna, förkromad metall, i originalask.

200 kr

Utrop: 100 kr

Accessoarer Tändare

DUPONT, tändare, försilvrad R6GF10, höjd 6 cm, ej funktionsgaranti.

Utrop: 600 kr

Accessoarer Pennor

PARKER, 2 reservoarpennor, i krom, stift i 14 K, Nozac i celluloid, stift i 14 K.

325 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, Mylflam, bensintändare med silveromfattning, 1930-tal, ej funktionsgaranti.

250 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, DUPONT förgylld, 5316BA, i orginal kartong, med certifikat,

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMES, 100% siden, blå nyanser, gul och rosa.

350 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMES, 100% siden, blå och vit.

375 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GEORGIO ARMANI, 100% siden, grå och vit.

200 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GEORGIO ARMANI, 100% siden, gråblå/beige.

350 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Pennor

MONTBLANC, Meisterstück, reservoarpenna, stift i 14K guld, svart och förgylld, originaletui.

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Pennor

BLANCPAIN, by Caran d´Ache, kulspetspenna i förkromad metall, i originalask.

650 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Pennor

WATERMAN, reservoarpenna, brun lack, förgylld metall, originaletui.

Utrop: 900 kr

Accessoarer Pennor

MONTBLANC, Meisterstück, kulspetspenna, svart och förgylld, originaletui.

1 500 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Pennor

MONTBLANC, Mont Rosa, blyertspenna, svart & förgylld, originaletui, skador.

325 kr

Utrop: 400 kr