Avslutad | Aficionado – Torsdag 15 december 2011
Accessoarer Tändare
RONSON, Whirlwind, bensintändare, kromad metall, i originalask, ej funktionsgaranti.
Accessoarer Tändare
ST DUPONT, tändare, förgylld metall, kinalack, Ref nr. 83FDA74, höjd 5 cm, ej funktionsgaranti.
Accessoarer Pennor
CROSS, pennset, blyertspenna samt kulspetspenna, förkromad metall, i originalask.
Accessoarer Pennor
PARKER, 2 reservoarpennor, i krom, stift i 14 K, Nozac i celluloid, stift i 14 K.
Accessoarer Tändare
TÄNDARE, Mylflam, bensintändare med silveromfattning, 1930-tal, ej funktionsgaranti.
Accessoarer Tändare
TÄNDARE, DUPONT förgylld, 5316BA, i orginal kartong, med certifikat,
Visa varaAccessoarer Pennor
MONTBLANC, Meisterstück, reservoarpenna, stift i 14K guld, svart och förgylld, originaletui.