Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2011
Klubbad för
Fat, Porslin Sgrafitto Gustavsberg Elsa Engeström (1914) Ø 32cm
Visa varaUtgått
Stop, Tennstop smärre repor, bucklor, gravyr på locket höjd 19,5cm
Visa varaPantvaror Diverse
Skeppsur, och barometer Schatz med nyckel sitter på skadad träskiva 53x22cm ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
GPS, Magellan sportrak color Snr CH 000610 med kablage manualer i kartong ej funktionsgaranti
Urna, med lock Royal Delft Holland h 50cm skada på lock och urna
Visa varaPantvaror Diverse
Glaspjäs, Studio Åhus sign Hanne Dreutler Arthur Zirnsack "Plum" Graal 1995 Nr 256 16/25 h14cm längd 28cm , skadad.