1261 - 1280 av 1 554
1...636465...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2011

Klubbad för

Brevställ, 2st Audemars Piquet h 11cm repiga

200 kr

Utrop: 200 kr

Fiskerulle, TICA Sculptor SL 101 slitage i kartong

100 kr

Utrop: 200 kr

Fiskerulle, Ambassadeur 7000C slitage i kartong

375 kr

Utrop: 200 kr

Brevkniv, William Henry L8-TP sn7L-0021 i ask med cert

Kniv, William Henry B10-FTD Sn 510-0159 i ask med cert

Kniv, William Henry H300 D Legacy Sn 7-300-0097 i ask

Penna, William Henry RB1 Sn 043/100 i ask med tillbehör och cert nypris ca 6000 kronor

Penna, William Henry RB4 Sn 043/100 i ask med tillbehör och cert

Pärlcollie, doserat pärlcollier med odlade saltvattenspärlor 54cm Ø3,6-7,3mm några slitna

375 kr

Utrop: 300 kr

Skål, Orrefors Olle Alberius h15cm ytterdiameter ca 20cm små repor

Golfset, 11st damklubbor Top-Flite Grafit högerfattning i bag

475 kr

Utrop: 800 kr

Ring, Engelbert vitguld med prinsesslipade diamanter 5xca0,20ct 18K Ø17 1/4 graverad 7,1g

Utrop: 16 100 kr

Ring, Engelbert vitguld med diamanter 32xca0,01ct 18K Ø16 3/4 graverad 8,2g

Utrop: 6 900 kr

Ring, Engelbert vitguld med diamanter 16xca0,015ct 18K Ø17 graverad 4,5g

Utrop: 3 500 kr

Ring, vitguld med diamant ca 0,38ct 18K Ø17 graverad 2,5g

Utrop: 3 800 kr

Ring, vitguld med diamant 0,14ct enligt gravyr, 18K Ø16 1/2 3,7g

Utrop: 1 900 kr

Ring, vitguld med diamant ca 0,45ct 18K Ø15 3/4 1,7g

Utrop: 5 100 kr

Parti guld, med stenar och pärlor 18K defekt 11,5g

Utrop: 2 900 kr

Hänge, Hjärta Lapponia 14K 1,8g

425 kr

Utrop: 425 kr

Örhängen, ett par med pärlor 18K 1,9g

Utrop: 650 kr