1221 - 1240 av 1 554
1...616263...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2011

Klubbad för

Herrur, Tissot 18K graverad med läderarmband i ask

2 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Eterna-matic automat stål med doublelänk

550 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Tissot chronograph T362/462K 19184 20cm

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Herrur, Thomas Sabo kronograf med gummiband

1 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Damur, Facit 18K med länk 18K 17,5cm 30,1g

5 100 kr

Utrop: 5 800 kr

Armband, 18K 19cm 17,8g

Utrop: 4 900 kr

Armband, 21cm Berlock 18K 7,4g

Utrop: 2 100 kr

Herrur, Omega 14K med läderarmband manuell

2 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrur, Raymond Weil Tango quartz safirglas datum viklås stållänk refnr:5569 snr:Z068825 20cm

850 kr

Utrop: 700 kr

Tvärflöjt, Yamaha YFL211S snr: 187314 i väska

750 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Kamera

Videokamera, Sony Handycam DCR-SR37 snr1369045 med kablage och manualer i kartong ej funktgaranti

1 000 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera, Nikon D60 Snr 6013271 1 Objektiv Nikon DX VR 18-55mm Snr 12037103 1 Blixt Nikon Speedlight SB-600 Snr 2863193 kablage i kartong ej funktionsgaranti

2 500 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Nikon FG Snr 8546497 1 Objektiv Nikon 50mm 1:1,8 Snr 3236563, 1 Objektiv Sigma 75-210mm 3,5-4,5 Snr 1013705, 1 Blixt Sunpack auto 355AF i väska ej funktionsgaranti

300 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Elektronik

Mixer, Dj Clubmixer Allen & Heath Xone:2D Snr X2D-090061 gummidetalj saknas på crossfaden med laddare ej funktionsgaranti nypris ca 8400:-

1 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Glasskulptur, Masq Puzzle blå 65139 Målerås signerad Mats Jonasson höjd ca 20cm

250 kr

Utrop: 500 kr

Glasskulptur, Masq Puzzle 65138 röd Målerås signerad Mats Jonasson höjd ca 20cm

250 kr

Utrop: 500 kr

Färglitografi, Geischor signerad Lars Norrman 37x54cm

275 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, färglitografi erotisk scen 55x64cm signerad Jan Lundgren trasigt glas

Utrop: 300 kr

Tavla, färglitografi betraktaren 1/50 35x51cm signerad Jan Lundgren

Utrop: 300 kr

Tavla, färglitografi Guatemala 1979 EA 2/5 45x41cm signerad Jan Lundgren

100 kr

Utrop: 300 kr