741 - 760 av 1 181
1...373839...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 oktober 2010

Klubbad för

Bestick, i silver 5st skedar 196mm modell Rosenholm

1 000 kr

Utrop: 900 kr

Bestick, i silver 6 skedar 196mm modell Rosenholm

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Bestick, i silver 3 skedar 182mm modell Rosenholm

600 kr

Utrop: 550 kr

Bestick, i silver 2 skedar 107mm modell Rosenholm

125 kr

Utrop: 75 kr

Bestick, i silver 5st knivar 164mm modell Rosenholm

600 kr

Utrop: 300 kr

Bestick, i silver 1st kniv 161mm modell Rosenholm

150 kr

Utrop: 75 kr

Bestick, i silver 4st gafflar 138mm modell Rosenholm

550 kr

Utrop: 350 kr

Fat, i 925 silver, bredd ca 90mm, graverat

150 kr

Utrop: 50 kr

Askfat, i silver 3st med orientaliska motiv

250 kr

Utrop: 50 kr

Skål, i silver med tillhörande sked, skålens höjd ca 25mm

225 kr

Utrop: 100 kr

Skål, i sterling silver höjd ca 15mm, 1 sked i silver

200 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, i silver 8st knivar ca 160mm modell Rosenholm

600 kr

Utrop: 475 kr

Bestick, i silver 1st kniv ca 165mm modell Rosenholm

100 kr

Utrop: 75 kr

Bestick, i silver 2st skedar 212mm graverade

200 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, i silver 7st skedar 170mm graverade, skadade

475 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, i silver 4st gafflar 193mm graverade, stämplade 1840 talet

350 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, i silver 3st skedar 139mm

175 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, i silver 3st skedar 145mm stämplade U4 (1850) graverade, skador

175 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, i silver 2st skedar 132mm skador

150 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, i silver 5st skedar 125-170mm graverade, skadade, olika modeller

350 kr

Utrop: 50 kr