761 - 780 av 1 181
1...383940...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 oktober 2010

Klubbad för

Bestick, i nysilver 1st sked 210mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Omega Suverän, manuell, plastglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, repigt glas

650 kr

Utrop: 800 kr

Parti guld, 18K graverat 11,8g

Utrop: 2 700 kr

Parti guld, 18K trasigt 10,8g

Utrop: 2 500 kr

Herrur, Tissot 18K quartz, graverad bakboett, plastglas, datum, med läderband 23,5cm i etui

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Damur, Gucci stål quartz modell 4600L boettnr 0011466, repig, viklås, 15cm

650 kr

Utrop: 4 000 kr

Herrur, Rolex Oyster Perpetual Explorer II, Ref nr: 16570 Snr:F415139, stål, automatisk, safirglas, oysterlänk 19cm med certifikat april 2005 med box, ytterkartong, manualer, bruksskick

22 500 kr

Utrop: 28 000 kr

Herrur, Gant modell 7003 quartz i stål, datum safirglas, stållänk 21cm, viklås, i etui, nyskick

1 300 kr

Utrop: 750 kr

Damur, Omega Genéve 18K manuell, plastglas med armband 18K X-länk med stav 17,5cm bruttovikt 28,3g

Utrop: 5 000 kr

Herrur, Emporio Armani quartz, stål, modell AR-0234, skadat glas, med läderband 24cm,ej orginalband, repor

325 kr

Utrop: 450 kr

Herrur, Jacques Lemans quartz modell JL-894, 2008, safirglas, stål, datum, läderband 24cm, med etui

800 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja, 14K 50cm 8,5g

Utrop: 1 600 kr

Parti guld, 18K trasigt, brutto vikt med sten 5,3g

Utrop: 1 100 kr

Parti guld, 18K graverat 7,6g

Utrop: 1 800 kr

Damur, Guess quartz, modell W10530L1 med stållänk 16cm, repor

125 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Casio quartz modell MTP-1141 stål, datum, stållänk med viklås 21cm

200 kr

Utrop: 450 kr

Dykarur, Suunto modell D4 boettnr. 90201982 med extra band, manual i kartong

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Herrur, Certina modell 542.7065.42.26, datum, kronograf, safirglas, med läderarmband 18cm, viklås

800 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Emporio Armani quartz modell AR0294 i stål, datum, kronograf, med stållänk 22cm, viklås, i orginalbox med manual

2 200 kr

Utrop: 850 kr

Elbas, Fender Precision Bass Deluxe 60 aniversery series snr MZ5207924 Mexico med gigbag samt axelrem, märkt på baksidan av huvudet, lackskador

4 100 kr

Utrop: 5 000 kr