721 - 740 av 1 181
1...363738...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 oktober 2010

Klubbad för

Parti silver, graverat/trasigt

75 kr

Utrop: 50 kr

Sked, Nysilver, graverad med monogram 260mm

150 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, i silver 2st skedar 1850-tal (U4), graverade ca 145mm, skador

125 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, i silver 1 sked 185cm, graverad

175 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, i silver 7st gafflar modell Rosenholm 138mm

700 kr

Utrop: 425 kr

Bestick, i silver 2st knivar modell Rosenholm 165mm

200 kr

Utrop: 125 kr

Bestick, i silver 1 sked modell Rosenholm 181mm

150 kr

Utrop: 125 kr

Bestick, i silver 2st knivar modell Rosenholm 162mm

225 kr

Utrop: 125 kr

Bestick, i silver 5st graverade ca 175mm

300 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, i silver 2st skedar ca 222mm stämplade N4 (1843)

350 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, i silver 2st skedar ca 210mm, stämplade T4 (1849) graverade

225 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, i silver 1sked 224mm stämplad D3 (1810) graverad

175 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, i silver 1 sked 100mm modell Excellens

25 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, i nysilver 1st sked 110mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, i silver 6 gafflar 195mm modell Rosenholm

2 100 kr

Utrop: 1 100 kr

2 500 kr

Utrop: 1 100 kr

Bestick, i silver 6 skedar 107mm modell Rosenholm

375 kr

Utrop: 250 kr

Bestick, i silver 2st gafflar 122mm modell Rosenholm

275 kr

Utrop: 75 kr

Bestick, i silver 1 serveringssked ca 211mm

700 kr

Utrop: 125 kr

Bestick, i silver 1 kniv ca 162mm modell Rosenholm

125 kr

Utrop: 75 kr