821 - 840 av 1 312
1...414243...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 augusti 2010

Klubbad för

Förstärkare, Peavey Classic 50 4x10-tum gul tweed Snr: 503682823 med fotomkopplare. Rördriven.

Utrop: 5 200 kr

Trummaskin, Alesis Perfomance Pad Snr:A30709108900607 med adapter

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Förstärkare, Roland Super Cube-60 Bass combo, repig, normalt slitage, Snr: 551553

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Kontrabas, äldre modell av okänt fabrikat, höjd ca 183cm, i visst behov av service (tråd som håller stallet trasig) med violinstråke, fodral.

6 000 kr

Utrop: 2 900 kr

Gitarr, Walden Natura G570L (strängad för vänsterspel) Snr: 0614126, fodral

1 400 kr

Utrop: 850 kr

Mixerbord, mic preamp Behringer Xenyx 802 Snr: S0639219575 med adapter (#0626ROL)

350 kr

Utrop: 350 kr

Förstärkare, Vantage VG-15 combo, Snr: 9402402

600 kr

Utrop: 400 kr

Mixer, Alto S-8 8-Channel Mixing Console, med strömkabel, Snr: 6020015339

550 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, Asus U1E Intel Core Duo U7500, 3GB minne, 100GB HDD, Windows 7, laddare, extra batteri, väska. #00144031969360, 84N0AG017361187, 92NYAG000185095, RLW0812340707

2 600 kr

Utrop: 2 700 kr

Pantvaror Elektronik

Mikrofon, Shure SM57 Dynamic

500 kr

Utrop: 350 kr

Tavla, Olja på duk sign. A-L Tejert 24 x 40, stilleben

50 kr

Utrop: 200 kr

Tavla, olja på duk, sign. A-L Tejert, 35 x 27

Utrop: 200 kr

Tavla, olja på duk sign. A-L Tejert, Stilleben, 38 x 44

50 kr

Utrop: 200 kr

Tavla, olja på duk sign. A-L Tejert, Stilleben, 41 x 32

50 kr

Utrop: 200 kr

Tavla, olja på duk ej signatur, troligen målad av A-L Tejert, 56 x 37

50 kr

Utrop: 200 kr

Tavla, olja på duk sign. A-L Tejert, 54 x 50

50 kr

Utrop: 200 kr

Tavla, olja på duk sign. A-L Tejert, 45 x 37

Utrop: 200 kr

Tavla, olja på duk sign. A-L Tejert, 55 x 45

50 kr

Utrop: 200 kr

Tavla, olja på duk sign. A-L Tejert, 65 x 50

Utrop: 200 kr

50 kr

Utrop: 200 kr