Avslutad | Pant – Tisdag 17 augusti 2010
Herrur, Festina Chronograph, stål, stållänk ca20cm, quartz, alarm, nr:6566, med certifikat (-01) samt kvitto, extra länkbit, i box
Damur, Tissot, Goldrun, 18K boett, graverad, defekt fungerar ej, länk i stål 19cm, repigt plastglas, defekt lås
Rolex, Datejust, guld/stål med vitguldsring, jubileelänk, automatisk med diamantindex, chronometer, modnr: 68273 (heter numera 178274), serienr: U107663, safirglas, ca 1997-98, något sliten länk ca 17cm reglerbart +/- en cm
Elgitarr, Aria Pro II Magna series, utan svajarm, skruv vid hals på baksida saknas, mindre stötskador, i mjukt etui
Gitarr, akustisk gitarr med mic-ingång Alvarez Artist i mjukt etui snr: 96566 modnr: 5220CEQVS, bra skick/bruksslitage
Fiol, Helmut Meyer lackskador i fodral med stråke, en sträng saknas, en sträng defekt
Pantvaror Elektronik
DVD, XORO HVR-5500 inspelningsbar med 160GB hårddisk snr:XEAHVR5500AA1205SWE002175 med fjärrkontroll samt tillhörande sladdar till TV/Dator, intruktionsbok i defekt orginallåda
Pantvaror Elektronik
Förstärkare, Harmon Kardon AVR 25 snr: 1006-02807 med fjärrkontroll, något repig, alla funktioner ej testade
Pantvaror Elektronik
Mixerbord, Yamaha modell RM1X Sequence Remixer snr:P001211 med sladd i väska, alla funktioner ej testade