1301 - 1312 av 1 312
1...646566 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 augusti 2010

Klubbad för

Herrur, Festina Chronograph, stål, stållänk ca20cm, quartz, alarm, nr:6566, med certifikat (-01) samt kvitto, extra länkbit, i box

500 kr

Utrop: 600 kr

Damur, Tissot, Goldrun, 18K boett, graverad, defekt fungerar ej, länk i stål 19cm, repigt plastglas, defekt lås

800 kr

Utrop: 50 kr

Rolex, Datejust, guld/stål med vitguldsring, jubileelänk, automatisk med diamantindex, chronometer, modnr: 68273 (heter numera 178274), serienr: U107663, safirglas, ca 1997-98, något sliten länk ca 17cm reglerbart +/- en cm

27 500 kr

Utrop: 23 000 kr

Elgitarr, Aria Pro II Magna series, utan svajarm, skruv vid hals på baksida saknas, mindre stötskador, i mjukt etui

Utrop: 2 600 kr

Gitarr, akustisk gitarr med mic-ingång Alvarez Artist i mjukt etui snr: 96566 modnr: 5220CEQVS, bra skick/bruksslitage

2 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Fiol, Helmut Meyer lackskador i fodral med stråke, en sträng saknas, en sträng defekt

750 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

DVD, XORO HVR-5500 inspelningsbar med 160GB hårddisk snr:XEAHVR5500AA1205SWE002175 med fjärrkontroll samt tillhörande sladdar till TV/Dator, intruktionsbok i defekt orginallåda

650 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

Förstärkare, Harmon Kardon AVR 25 snr: 1006-02807 med fjärrkontroll, något repig, alla funktioner ej testade

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Elektronik

Mixerbord, Yamaha modell RM1X Sequence Remixer snr:P001211 med sladd i väska, alla funktioner ej testade

1 100 kr

Utrop: 2 100 kr

Figurin, Snöiller andra sortering DJ copenhagen Denmark nr:1121

325 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, Mats Jonasson med glasskulptur, liten flisa av på undersida

500 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, Mats Jansson tavla med glasskulptur defekt baksida

425 kr

Utrop: 250 kr