1141 - 1160 av 1 461
1...575859...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 juli 2010

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Teknik, Reloop Digital Jockey2 DJ-controller med kablage manual installations-cd ej funktionsgaranti i kartong

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, bärbar Toshiba L300-2CN Snr. 89063888Q med kvitto laddare ej funktionsgaranti i väska

1 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Litografi, signerad Staffan Kronberg Stora Skuggan 25x16,5cm

75 kr

Utrop: 250 kr

Teckning, gata i Montmartre Hans Heyerdahl ca32x24cm

300 kr

Utrop: 200 kr

Teckning, träd i Paris Hans Heyerdahl ca32x24cm

400 kr

Utrop: 200 kr

Teckning, Montmartre i Paris Hans Heyerdahl ca26,5x21cm

200 kr

Utrop: 150 kr

Teckning, Mulåsna Hans Heyerdahl ca10,5x15,5cm

275 kr

Utrop: 150 kr

Litografi, Roland Svensson 96/310 Waxholmsbåten ca61x50cm

10 200 kr

Utrop: 300 kr

Litografi, Roland Svensson Västanbåten 96/310 saknar glas 61x50cm

5 300 kr

Utrop: 300 kr

Litografi, Sven Olof Ehren -78 192/350 ca34x38cm

50 kr

Utrop: 150 kr

Teckning, Roland Svensson trasig ram saknar glas skadad ca 16x8cm

550 kr

Utrop: 50 kr

Färglitografi, Stig Slas Claesson Sergelstorg signerad och numrerad 43/100 ca43x58cm

1 600 kr

Utrop: 600 kr

Färglitografi, skeppsholmen stockholm signerad R.Eriksson-64 med graverad platt fäst på ramen ca12x35cm

250 kr

Utrop: 100 kr

Skål, med ko motiv Lisa Larsson Gustavsberg höjd 6,5cm Ø 14,5cm (d)

375 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstake, Gustavsberg Ekberg -97 höjd ca15cm Ø botten 18cm Ø toppen 12cm (d)

150 kr

Utrop: 150 kr

Assietter, 6st av Ekeby något olika i storleken och motivet Øca17cm

150 kr

Utrop: 300 kr

Glas, 6st handblåsta i kristall höjd ca 13cm varav 2st med naggade kanter

150 kr

Utrop: 100 kr

Glasvas, Studio Åhus Lennart Nissmak och Martin Zimsack modell:Bw60 41/61 2006 höjd ca 21cm ojämn form något repig

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Pärlcollier, odlade saltvattenpärlor stl från 3,6mm till 7,4mm med silverlås längd 52cm

Ljusstakar, 1 par höjd ca17cm i mässing slitage

125 kr

Utrop: 50 kr