1461 - 1461 av 1 461
1...727374 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 juli 2010

Klubbad för

Porslin, Uppsala Ekeby Zebra design Eugen Trost, 6st Koppar Ø98mm, 6st fat Ø155mm, små skador, missfärgningar och krackeleringar

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr