Avslutad | Pant – Tisdag 6 juli 2010
Herrur, Audemars Piguet Royal Oak i stål med integrerad stållänk 18,5cm, automatisk, 35mm, safirglas, packning under glasring defekt, No 497, i box med extra länkbit
Herrur, BKN Datomatic 18K med läderband, automatisk, repigt plastglas, skadat, bucklig bakboett, skadad urtavla
Bas, Akustisk Samick HFB 590 med mikrofonsystem snr. S93101280 i mjukt, för litet fodral
Elgitarr, Epiphone Spotlight, lack och stötskador, saknar bakplatta samt kåpa till en stämskruv, originaldelar garanteras ej, hårt fodral
Gitarr, Landola C200/cut, sprickor i lock, krackelerad lack i botten, snr. 8-490801 i mjukt fodral
Förstärkare, Gitarrförstärkare Laney VH100R, snr. 1244471052, helrör, med kablar och fotomkopplare, missljud i den rena kanalen, med högtalarlåda Laney TF412 S snr. 1407671171
Pantvaror Elektronik
Kamera, Videokamera Sony Handycam DCR-HC45, DV-kamera snr. 1171878, laddare och kablage samt manual
Pantvaror Elektronik
Effekt, Gitarrprocessor Digitech RP50 med batterieliminator, ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Telefon, Mobiltelefon Nokia 5800 Xpress music med laddare, kablar och manualer i kartong, IMEI: 356910036305936, ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Konsoll, Sony Playstation 3 snr 03274306723266890 med kablage, 2 handkontroller, repig, ej funktionsgaranti