661 - 680 av 1 175
1...333435...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 maj 2010

Klubbad för

Vas, på fot Argenta Gustavsberg höjd cirka 22cm caØ11,5cm skador på insida

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Figurin, Gunnar Sträng design Lisa Larsson sparbössa saknar lock förstahandssortering garanteras ej

200 kr

Utrop: 250 kr

Armlänk, 18K ihålig! 18cm, 21,5g

Utrop: 4 800 kr

Halskedja, 18K ihålig! 43cm, 38g

Utrop: 8 300 kr

Halskedja, 18K Bismarck doserad, 40cm, 17,2g

Utrop: 3 700 kr

Herrur, Certina Q 18K med gravyr, Läderband defekt

1 600 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, 18K traslig/defekt, 44cm, 9,5g

Utrop: 2 000 kr

Armlänk, 19,5cm, 8,2g

Utrop: 1 800 kr

Parti guld, 18K Armlänk X-länk 19cm, trasig! Slät ring 18K Ø18, 17g

Utrop: 3 500 kr

Ring, 18K Ø18¾ med lila sten, 6g btto

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring, 18K Ø18¾ med lila sten, 5g btto

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring, 18K Ø17½ med diamanter ca 22 x ca 0,02ct & färgsten sliten, naggad, 9,2g btto

Utrop: 2 300 kr

Ring, 18K vitguld Ø19 med diamanter 1 x ca 0,08ct + 6 x ca 0,02ct, 2,5g

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

Hänge, 18K tvåfärgat med 4 små diamanter & blå stenar, 4,8g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Örhängen, 18K ett par med lila stenar, 1,4g

650 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja, 18K Pansar 44cm, 4,3g

Utrop: 950 kr

Hänge, 18K Kors, 0,5g

Utrop: 150 kr

Parti Guld, 18K = 2 st Släta ringar, gravyrer, Klackring med grön sten, Klackring trefärgad, skenor defekta, 17,6g

Utrop: 3 500 kr

Slät ring, 14K Ø18¼, gravyr, 5,4g

Utrop: 900 kr

Halskedja, 18K trefärgad 43cm, 7,1g

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr