Avslutad | Pant – Tisdag 25 maj 2010
Klubbad för
Damur, Tissot med små diamanter, stål, quartz, safirglas, med läderarmband, L614. 111/44 SKQ-BC-10600
Fiol, Karl Myrén, Modell: Mörsil 1930 Nr:57, repad och skador, i väska med två stråkar
Elgitarr, Fender Telecaster USA, en knapp saknas, lite nagg, Snr: N8339703 i väska
Pantvaror Elektronik
Mikrofon, JTS TK-600 med sladd och stativ, 2st högtalare Torque T70 CPA med stativ och sladdar, ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
GPS, Garmin Nuvi 660, med väska, cd-skiva, böcker och sladdar i box, ej funktionsgaranti
Visa varaUtgått
Pantvaror Elektronik
Mobiltelefon, Sony Ericsson W880i, med laddare, USB, hörlurar, instruktionsböcker, cd-skiva i kartong, ej funktionsgaranti