Avslutad | Pant – Tisdag 25 maj 2010
Herrur, Rolex Datejust automatisk stål/guld referensnr 16233 serienr L718268 med jubilélänk stål/guld cirka 18,5cm i behov av service ej funktionsgaranti med certifikat manual kopia på värderingsintyg ifrån Nymans Ur och box
Herrur, Omega 18K automat boett defekt med länk 18K cirka 19cm i behov av service bruttovikt 91,6g
Herrur, Vanceur Royal Castle Special Edition quartz i stål krona defekt med gummiarmband
Herrur, Omega Seamaster Professional cirka (-03) referensnr 25318000 serienr 80359144 automatisk stål med stållänk cirka 16cm extra länkbitar manualer certifikat box ytterkartong
Herrur, Breitling Super Avenger referensnr A13370 serienr 2390665 automatisk cirka (-08) stål med stållänk cirka 18,5cm med extra länkbitar certifikat manualer box och ytterkartong
Herrur, Certina New Art 14K defekt boett nr 851.3810.65 glas något repigt med flexarmband cirka 19cm bruttovikt 61,6g
Herrur, GANT quartz stål glas defekt med stållänk repig cirka 16,5cm med extra länkbitar i box och ytterkartong
Herrur, Citizen Promaster Divers nr 5810-F80014 4N0391 GN-4-S quartz i stål sliten glas repigt med gummiarmband
Herrur, Tissot Seastar Seven 18K manuell ett horn graverat glas defekt med läderarmband slitet bruttovikt 33,2g i ask
Herrur, Junkers Atlantikflug nr 6402/283 automatisk i titan skelettboett boett naggad med stållänk cirka 19cm
Herrur, Citizen Promaster Divers nr C520-Q00371 TA 390499 GN-4-S quartz i stål glas repigt med gummiarmband bör bytas
Damur, Dolce & Gabbana quartz i stål med stållänk med berlocker varav två med stenar en skadad cirka 16cm
Dragspel, Pianodragspel Hohner Marchesa nr 690567 made in germany skador i lack
Elgitarr, Fender Telecaster James Burton serienr MSN622604 made in mexico modifierad mikrofon Dimarzio stötskador plektrumskydd defekt i mjukt fodral
Gitarr, Aukustisk Levin LG 17 serienr 791 sträng saknas stötskador spricka i sarg hals defekt i mjukt fodral
Gitarr, Aukustisk Yamaha FG-410 serienr 90117297 stålsträngad made in taiwan stötskadad samt repig nagg på huvudet i hårt fodral skadat
Pantvaror Elektronik
Dator, Bärbar Dator HP Pavilion dv6500 serienr CNF7465WX1 med laddare manualer i väska
Pantvaror Elektronik
Telefon, Mobiltelefon Sony Ericsson W595 Peachy Pink serienr BX900MNV6G med laddare manualer cd-skiva i kartong