641 - 660 av 1 175
1...323334...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 maj 2010

Klubbad för

Sked, Dopsked i silver ograverad cirka 142mm defekt

150 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Rolex Datejust automatisk stål/guld referensnr 16233 serienr L718268 med jubilélänk stål/guld cirka 18,5cm i behov av service ej funktionsgaranti med certifikat manual kopia på värderingsintyg ifrån Nymans Ur och box

21 500 kr

Utrop: 11 600 kr

Herrur, Omega 18K automat boett defekt med länk 18K cirka 19cm i behov av service bruttovikt 91,6g

14 400 kr

Utrop: 12 000 kr

Herrur, Vanceur Royal Castle Special Edition quartz i stål krona defekt med gummiarmband

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrur, Omega Seamaster Professional cirka (-03) referensnr 25318000 serienr 80359144 automatisk stål med stållänk cirka 16cm extra länkbitar manualer certifikat box ytterkartong

9 100 kr

Utrop: 9 200 kr

Herrur, Breitling Super Avenger referensnr A13370 serienr 2390665 automatisk cirka (-08) stål med stållänk cirka 18,5cm med extra länkbitar certifikat manualer box och ytterkartong

Utrop: 29 000 kr

Herrur, Certina New Art 14K defekt boett nr 851.3810.65 glas något repigt med flexarmband cirka 19cm bruttovikt 61,6g

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Herrur, GANT quartz stål glas defekt med stållänk repig cirka 16,5cm med extra länkbitar i box och ytterkartong

300 kr

Utrop: 350 kr

Herrur, Citizen Promaster Divers nr 5810-F80014 4N0391 GN-4-S quartz i stål sliten glas repigt med gummiarmband

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Tissot Seastar Seven 18K manuell ett horn graverat glas defekt med läderarmband slitet bruttovikt 33,2g i ask

1 600 kr

Utrop: 950 kr

Herrur, Junkers Atlantikflug nr 6402/283 automatisk i titan skelettboett boett naggad med stållänk cirka 19cm

750 kr

Utrop: 550 kr

Herrur, Citizen Promaster Divers nr C520-Q00371 TA 390499 GN-4-S quartz i stål glas repigt med gummiarmband bör bytas

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Damur, Dolce & Gabbana quartz i stål med stållänk med berlocker varav två med stenar en skadad cirka 16cm

325 kr

Utrop: 325 kr

Dragspel, Pianodragspel Hohner Marchesa nr 690567 made in germany skador i lack

800 kr

Utrop: 75 kr

Elgitarr, Fender Telecaster James Burton serienr MSN622604 made in mexico modifierad mikrofon Dimarzio stötskador plektrumskydd defekt i mjukt fodral

2 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Gitarr, Aukustisk Levin LG 17 serienr 791 sträng saknas stötskador spricka i sarg hals defekt i mjukt fodral

950 kr

Utrop: 700 kr

Gitarr, Aukustisk Yamaha FG-410 serienr 90117297 stålsträngad made in taiwan stötskadad samt repig nagg på huvudet i hårt fodral skadat

550 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, Bärbar Dator HP Pavilion dv6500 serienr CNF7465WX1 med laddare manualer i väska

2 100 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Mobiltelefon Sony Ericsson W595 Peachy Pink serienr BX900MNV6G med laddare manualer cd-skiva i kartong

750 kr

Utrop: 350 kr

Vas, på fot Argenta Gustavsberg höjd cirka 22cm caØ11,5cm skador på fot

850 kr

Utrop: 600 kr