1461 - 1480 av 1 486
1...737475 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 maj 2010

Klubbad för

Damur, Alisa 18K manuell plastglas med doublélänk, repor i glaset, bruttovikt 17,1g

750 kr

Utrop: 850 kr

Damur, Guess i stål/glas quartz 18cm referensnr. W1205514 i box

850 kr

Utrop: 250 kr

Damur, Guess i stål quartz med läderarmband referensnr. I85553G1 med box

600 kr

Utrop: 250 kr

Elgitarr, Fender Custom shop Clapton Stratocaster snr CN98488 med certifikat samt svajarm i hårt orginal fodral. Lackskada på kropp.

11 800 kr

Utrop: 11 500 kr

Gitarr, akustisk 12-Strängad Fender F-330-12 snr. 0801194 i hårt fodral

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Gitarr, Clarissa by CL modell G-300EL, plastbakstycke, lackskador på kroppen, skada på huvud, mikrofon trasig, ej funktions garanti. I kartong

400 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr, Squire Strat by Fender snr YN647727, lackskador, märkt med initaler på huvud, med gigbag

Utrop: 1 200 kr

Gitarr, 12 strängad mickad gitarr Cataluna modell SGS-C900E-12 snr 104201652, skador med för litet mjukt fodral

800 kr

Utrop: 600 kr

Gitarr, halvakustisk Höfner modell 457 snr 466, 60-tal, saknar plektrumskydd, sned hals, i kartong

2 500 kr

Utrop: 2 700 kr

Elbas, Ibanez modell RD707 snr F935272, lackskador, med hårt fodral

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Gitarr, akustisk stålsträngad Fender CD60 snr. 090415834 i mjukt fodral, lackskador på lock

1 600 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr, Höfner modell 172 snr 964, 60-tal, elektronik defekt, i kartong

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Gitarr, nylonsträngad akustisk Yamaha modell CG-100A snr 70508697, skada på lock, mjukt fodral

Utrop: 550 kr

Elgitarr, Squier Telecaster Black & Chrome snr. 040529860 Indonesien i kartong

Utrop: 1 500 kr

Förstärkare, Rörstärkare Fender Champion "600" snr CAXNH09F10353 med kablage, Nyskick

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Kamera

Stativ, Bilora Profilo 75-4, flytande huvud för film. Bruksskick, med bärrem

750 kr

Utrop: 50 kr

Knivar, 2st. 18,5 samt 32,5cm Sameslöjd med detaljer i ben samt björk, slida i skinn, enligt etikett designade av Kauko Raatiniemi

850 kr

Utrop: 75 kr

Kikare, fabrikat Globe 10x50 99M/1000M, Bruksskick

425 kr

Utrop: 75 kr

Skulptur, Tekanna signerad: Kjell Engman Kosta limited Ed 1000ex, Bredd 27cm höjd 17cm (d)

1 200 kr

Utrop: 550 kr

Vägglyster, i gulmetall med prismor, höjd ca 29cm, elektrifierad, kronljusfattning

225 kr

Utrop: 300 kr