Avslutad | Pant – Tisdag 11 maj 2010
Klubbad för
Herrur, Certina New Art 18K manuell plastglas graverad, utan armband, repor i glaset
Herrur, Omega Seamaster 300 i stål automatisk plastglas stållänk 18cm, repor i glaset, små skador på ringen
Herrur, i stål/doublé manuell plastglas med läderarmband, graverad, repor samt spricka i glaset, skador på urtavlan
Herrur, Maurice Lacroix Masterpiece Classic Phase De Lune Silver dial i stål/guld automatisk safirglas skelettboett med läderarmband, modell nr. MP 6439 serienr. A1 52986 med certifiakt -07 och box