1441 - 1460 av 1 486
1...72737475 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 maj 2010

Klubbad för

Parti guld, 18K 10,6g

Utrop: 2 100 kr

Parti guld, 18K defekt 1,9g

Utrop: 375 kr

Hänge, Kors med diamanter 6x ca 0,005ct 18K 0,7g

175 kr

Utrop: 225 kr

Parti guld, 18K defekt 22,5g

Utrop: 4 500 kr

Herrur, Certina New Art 18K manuell plastglas graverad, utan armband, repor i glaset

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld, 18K 60,2g

10 600 kr

Utrop: 12 200 kr

Ring, med diamanter 11x ca 0,005ct 18K Ø18¼, lite skev i skenan, 2,7g

Utrop: 600 kr

Skedar, 12st Bordsskedar modell Chippendale i silver 181mm i etui

Utrop: 1 500 kr

Skedar, 12 Kaffeskedar modell Chippendale i silver 120mm i etui

800 kr

Utrop: 700 kr

Skedar, 6st Kaffeskedar model Gammal Fransk i silver 128mm

425 kr

Utrop: 275 kr

Såssked, modell Engelsk Snäck i silver 178mm

175 kr

Utrop: 75 kr

Skedar, 12st Moccaskedar modell Chippendale i silver 107mm

Utrop: 650 kr

Skedar, 6st Bordsskedar modell Engelsk Snäck i silver 179mm

Utrop: 550 kr

Skedar, 6st Moccaskedar modell Birgitta i silver 110mm

250 kr

Utrop: 250 kr

Skedar, 12st Kaffeskedar modell Birka i silver 110mm

Utrop: 425 kr

Skedar, 12st Moccaskedar modell Haga i silver 110mm

Utrop: 475 kr

Herrur, Omega Seamaster 300 i stål automatisk plastglas stållänk 18cm, repor i glaset, små skador på ringen

11 800 kr

Utrop: 2 900 kr

Herrur, i stål/doublé manuell plastglas med läderarmband, graverad, repor samt spricka i glaset, skador på urtavlan

75 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Maurice Lacroix Masterpiece Classic Phase De Lune Silver dial i stål/guld automatisk safirglas skelettboett med läderarmband, modell nr. MP 6439 serienr. A1 52986 med certifiakt -07 och box

Utrop: 18 000 kr

Fickur, Doxa två boetter i silver

425 kr

Utrop: 350 kr