941 - 960 av 1 486
1...474849...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 maj 2010

Klubbad för

Ring, 18K med vita stenar Ø17 3/4 3,3g

Utrop: 950 kr

Ring, Bismarck 18K Ø17 1/2 2,7g

Utrop: 750 kr

Ring, 18K Enstensring med små stenar Ø17 3/4 3,4g

Utrop: 850 kr

Armband, Pansar 18K 21cm 25,2g del av lås ej guld

Utrop: 5 800 kr

Ring, 14K med små diamanter och brun sten (skadad) Ø17 1,9g

Utrop: 300 kr

Parti guld, 18K 1,6g udda skador

Utrop: 325 kr

Armband, Bismarck 18K 18,5cm 12,5g

Utrop: 2 900 kr

Armband, 18K 22cm 12,9g

Utrop: 3 000 kr

Berlock, Sko 14K 0,7g

Utrop: 125 kr

Ringar, 6st 23K Släta gravyr slitage 32,7g

7 100 kr

Utrop: 8 100 kr

Ringar, 3st en Allians med 5 små diamanter, två Klackringar med stenar och Örhängen ett par skruv 18K bruttovikt 18,3 en ring med gravyr

Utrop: 3 400 kr

Damur, Certina 18K manuell, bucklor på boett, plexiglas repigt flexband doublé går ej

700 kr

Utrop: 500 kr

Örhängen, ett par 14K L4,5cm 7,2g stift

Utrop: 1 200 kr

Armband, 14K 20cm 16,2g

Utrop: 2 700 kr

Collier, 14K 40,5cm 35,0g

Utrop: 5 800 kr

Armband, 14K tvåfärgat 19,5cm 11,9g

Utrop: 2 000 kr

Ring, 14K med stenar (en saknas) Ø17 1/4 5,4g

Utrop: 900 kr

Ringar, 2st 14K Ø16 1/2, 18 skador 4 stenar saknas 8,1g

Utrop: 1 400 kr

Parti guld, 18K 11,8g skador slitage

Utrop: 2 400 kr

Ring, 21K Ø18 1/4 3,1g

Utrop: 800 kr