921 - 940 av 1 486
1...464748...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 maj 2010

Klubbad för

Ring, 18K med bit sten Ø 18. 2,4g

Utrop: 600 kr

Ring, 18K vitguld Ø 18 1/2, med diamant ca0,23ct (Vs) 2,6g

Utrop: 750 kr

Ringar, 2st 18K med diamanter 1xca 20 (äldre lipning) 2xca 0,15ct, 3xca 0,005ct en saknas, Ø 17,18 3/4 3,2g

Utrop: 2 500 kr

Armband, 18K Bismarck slitage 17,5cm 7,8g

Utrop: 1 600 kr

Armband, 14K Pansar 24cm ihåligt, slitage 14,4g

Utrop: 2 400 kr

Brosch, 18K slitage 4,6g

Utrop: 950 kr

Halskedja, 18K Bismarck doserad, 44cm, 10,0g

Utrop: 2 300 kr

Armband, 18K tvåfärgad Korridor 19,5cm 14,1g

Utrop: 3 300 kr

Armband, 18K Bismarck 20cm 15,8g

Utrop: 3 200 kr

Dosa, i silver förgylld insida (slitage) I 3 (fr1815) Ø 6,2cm höjd 3,1cm

700 kr

Utrop: 500 kr

Dosa, i silver repor, graverat lock Ø 7,2cm höjd 4,5cm 127,6g

475 kr

Utrop: 300 kr

Ringar, 2st 18K (1 Klackring med mongram "SR", 1 med liten diamant skev) Ø 15 1/4 18. 6,1g

Utrop: 1 300 kr

Örhängen, 3st 18K 1,0g stoppers saknas udda

Utrop: 200 kr

Hänge, Vågen 18K Ø1,6cm 1,6g

300 kr

Utrop: 325 kr

Collier, 14K Bismarck doserad med små integrerade detaljer 45cm 5,8g

Utrop: 1 000 kr

Halskedja, Venezia 14K 48cm 1,3g saknar lås

Utrop: 225 kr

Armring, 21K genombruten ovansida Ø6cm 16,4g

Utrop: 4 100 kr

Ring, Slät 14K Ø20 1/4 5,2g tvåfärgad gravyr

Utrop: 900 kr

Hängen, 2st 18K med vita stenar bruttovikt 6,0g

Utrop: 1 150 kr

Halskedja, 18K 50cm 7,9g mindre skada

Utrop: 1 600 kr