961 - 980 av 1 486
1...484950...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 maj 2010

Klubbad för

Ring, 18K med vit sten Ø17 1/2 2,3g

400 kr

Utrop: 475 kr

Brosch, 18K L4cm 3,8g

Utrop: 800 kr

Parti guld, 18K 6,5g skador pärlor

Utrop: 1 300 kr

Damur, Certina 14K bruttovikt 9,7g manuell separat sekundvisare ej funktionsgaranti

550 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja, Pansar och Hänge g-klav 18K 47cm 6,6g

Utrop: 1 600 kr

Ring, Slät 18K Ø17 3/4 6,0g gravyr

Utrop: 1 200 kr

Hängen, 5st och Ring 14K 3,0g skador

Utrop: 500 kr

Parti guld, 18K 1,4g

Utrop: 300 kr

Armband, Singapore 18K 21cm 2,3g

Utrop: 550 kr

Ring, vitguld 18K med små diamanter Ø17 2,0g

Utrop: 550 kr

Parti guld, 18K 11,1g skador slitage gravyr udda stenar

Utrop: 2 200 kr

Ringar, 3st 18K 8,6g Ø16 1/2 14st diamanter á 0,01ct, Ø19 små stenar, Ø17 1/2 diamant ca0,01ct

Utrop: 2 500 kr

Halskedja, och Hängen 2st ett med sten 18K Singapore 43cm 1,6g

325 kr

Utrop: 375 kr

Armband, 18K Ärtlänk 20cm 1,1g

225 kr

Utrop: 275 kr

Armband, 18K Figaro med stav tvåfärgat (ihåligt) 20cm 6,9g mindre bucklor

Utrop: 1 400 kr

Armband, 18K Figaro med 3 Berlocker (Nefertiti,Fyrklöver,Hästsko) 19cm 11,3g

Utrop: 2 600 kr

Armband, 18K 20,5cm 7,2g tvåfärgat ihåligt smärre bucklor

Utrop: 1 500 kr

Hängen, 6st 14K stenar 3,0g

Utrop: 500 kr

Partu guld, 14K 11,0g skador gravyr

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, och Hängen 2st med stenar 14K Singapore 46cm 3,0g

Utrop: 500 kr