1061 - 1080 av 1 434
1...535455...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 april 2010

Klubbad för

Tavla, Pastell sign. Ragnvald M(Magnusson) 20x26cm (d)

950 kr

Utrop: 1 700 kr

Tavla, olja på duk sign. K Irwe (Knut) 27x35 (d)

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Tavla, olja på duk sign. R Falk 40x95 (d) SKICKAS EJ

1 600 kr

Utrop: 4 000 kr

Figurin, Porslinsfigur B&G Flicka med får, ca 26 cm hög

650 kr

Utrop: 500 kr

Matta, 190x145

1 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Parti guld, defekt 18K 1,8g

Utrop: 350 kr

Ring, slät med gravyr 18K 3,6g

600 kr

Utrop: 700 kr

2 Ringar, släta med gravyr 18K 3,2g

Utrop: 650 kr

Armband, X-länk defekt låsåtta 19,5cm 18K 50,3g

Utrop: 10 200 kr

Halskedja, X-länk med stav 42,5cm 18K 16,8g

Utrop: 3 600 kr

Armband, Bismarck 20,5cm 18K 11,5g

Utrop: 2 500 kr

2 Halskedjor, Bismarck doserade defekt länk 18K 15,9g

Utrop: 3 200 kr

Parti guld, defekt graverat 18K 8,4g

Utrop: 1 700 kr

Ring, med sten Ø 18 18K 7,2g

Utrop: 1 800 kr

Ring, med camé Ø 17 1/2 18K 3,3g

Utrop: 850 kr

Set, Silver med granater 1 Collier 43cm, 1 Par Örhängen 14,8g

375 kr

Utrop: 300 kr

Armband, Bismarck 19cm 18K 25,0g

Utrop: 5 300 kr

Ring, defekt 18K 1,7g

Utrop: 350 kr

Damur, Exacta manuell repigt plastglas boett 14K länk 17,5cm 18K bruttovikt:19,0g ej funk.garanti

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Parti guld, defekt graverat innehåller stenar 18K 5,4g

Utrop: 1 100 kr