Avslutad | Pant – Tisdag 27 april 2010
Pantvaror Elektronik
MP3-spelare, Stone 2GB (inbyggd högtalare), sliten, med laddare & USB-kabel (ej hörlurar).
Pantvaror Elektronik
Spelkonsol, Sony Playstation 3 (120GB) CECH-2003A med 1 handkontroll, kablar, kartong. Nr 27453620-1288684
Pantvaror Elektronik
Dator, HP ProBook 4510s 15,4" Intel Core 2 duo 2,1GHz, 2GB, 160GB, Win XP/Vista, startskivor, väska, laddare. Nr CNU9313FPX
Skulptur, brons sign. Sven Lundqvist, Tidningsläsaren, höjd 16cm, H Bergmans gjuteri
Tavlor, sign. A-L Tejert, 2 pasteller, 24x23 & 24x29 cm, 3 Blyertsteckningar 18x12, 31x22 & 30x21 cm (d)
Tavlor, sign A-L Tejert, Olja pannå 45x21, Svartkrita 33x30, 3 Akvareller 23x27, 19x15 & 34x24 (d)