1421 - 1434 av 1 434
1...707172 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 april 2010

Klubbad för

Pantvaror Glas, porslin

Vas, H: 16cm

200 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Glas, porslin

Kaffekoppar, 12st Royal Copenhagen Blå Blomst Kaffefat 12st Royal Copenhagen Förstahandssortering

650 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

Ljusstakar, 2st Royal Copenhagen Blå Blomst H:10cm

475 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

Porslin, 2st Tandpetshållare med fat Royal Copenhagen Blå Blomst

225 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

Gräddkanna, Royal Copenhagen Blå Blomst H:10cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

Sockerskål, Royal Copenhagen Blå Blomst H:11cm

250 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Glas, porslin

Vas, Royal Copenhagen Blå Blomst H:14cm

250 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

Assietter, 12st Royal Copenhagen Blå Blomst något nagg

600 kr

Utrop: 400 kr

Skål, Argenta Gustavsberg H:11cm

450 kr

Utrop: 400 kr

Vas, Argenta Gustavsberg H:18cm

450 kr

Utrop: 600 kr

Trumma, Samisk trolltrumma sign J.J L: 30cm med trumhammare L: 15cm

10 200 kr

Utrop: 200 kr

Samekniv, Sign: R.B L: 18cm

3 300 kr

Utrop: 500 kr

Samekniv, Sign: Dahl L:17cm

750 kr

Utrop: 600 kr

Vas, signerad Flygfors -59 något smutsig

700 kr

Utrop: 1 000 kr