Avslutad | Pant – Tisdag 30 mars 2010
Halssmycke, Silver Homo Sapiens med läderband Design: Efva Attling 61cm bruttovikt: 7,0g
Herrur, Breitling Superocean stål A17390 med box och cert 2006, bruksskick (någon repa på länk)
Herrur, Fortis LTD Grenchen chronograph automatisk stål med dag och datum bruksskick snr: 597101411 i box
Damur, Omega Seamaster Aqua Terra, stål, automatisk, safirglas, datum snr: 90468615 refnr: 25773000 med cert från 2008 i box och ytterkartong
Damur, manuell 18K i boett och länk med gravyr, sprucket glas, defekt länk L:17cm bruttovikt: 15,5g
Bordspendyl, Förgylld brons, emaljurtavla skadad, gjutspricka i backstycket, med nyckel ej funktionsgaranti, h:50cm sign: Etablisse De Paris Barbot
Pantvaror Elektronik
Mobil, Nokia Express 5310, med laddare, USB kabel och manual skadad display ej funktionsgaranti