1381 - 1390 av 1 390
1...686970 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 mars 2010

Klubbad för

Pantvaror Glas, porslin

Porslin, B&G Blå måsen 12 Kaffekoppar andra sortering, 1 sprucken, modell: 103

400 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

Porslin, B&G Blå måsen 2 Ljusstakar tredje sortering modell: 203

225 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

Porslin, B&G Blå måsen 2 Askfat andra sortering, 1 med nagg, modell: 232

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Glas, porslin

Porslin, B&G Blå måsen 1 Gräddkanna, 1 Sockerskål tredje sortering modell: 85B-94A

325 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Glas, porslin

Porslin, B&G Blå måsen 1 Såsskål andra sortering modell:8

325 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr, G&L strata liknande modell, svajarm, 1 lös tonratt och lackskador snr: G050708, hårt etui

3 600 kr

Utrop: 3 400 kr

Mixer, Mackie 1402-VLZ snr: AC17113, med manual i Flightcase

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Musikeffekt, TC Electronic M2000, multieffekt, kablar och manual snr: 1110149 ej funktionsgaranti

2 700 kr

Utrop: 4 000 kr

Mikrofon, Shure BG 3,0, i fodral med manual och mikrofonhållare

225 kr

Utrop: 450 kr

Basgitarr, Ibanez Soundgear SR 300 DX, bruksslitage snr:C00065308 i mjukt fodral

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr