981 - 1000 av 1 296
1...495051...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2010

Klubbad för

Klarinett, Vibrator lite slitna putor, korken i mun och överstycket, diverse sprickor och slitskador, i fodral

225 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera, Pentax Optio A20 snr:1979492 i kartong, med manual, cd-skiva laddare

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Elektronik

Ipod, Nano 8GB snr:YM84466F2ME silverfärgad med laddare och hörlurar, sliten

Ljusstakar, 1 Par Hallon Orrefors i boxar, boxarna trasiga.

150 kr

Utrop: 300 kr

Teckning, i blyerts i ram 28x34cm (Duvor på fält) sign Harald Wiberg 1948.

2 200 kr

Utrop: 800 kr

Olja, på duk signerad Frans Gard daterad 1924?, 28x42,5cm (smärre slitage)

100 kr

Utrop: 200 kr

Olja, på duk ej signerad ca33,5x43,5cm, skadad

100 kr

Utrop: 100 kr

Färglitografi, X-et PT ca43x34cm

Utrop: 800 kr

Akvarell, okänd konstnär S Avén (Björkar) ca29x39cm

Utrop: 200 kr

Oljemålning, J Heibol (på åkern) ca26,5x36,5cm

125 kr

Utrop: 300 kr

Skulptur, i glas (tvådelad) Kosta boda signerad Kjell Engman, limited ed 500ex nr: 7262005

1 900 kr

Utrop: 1 100 kr

Färglitografi, Bertil Warnolf, signerad daterad och numrerad Warnolf -97 12/200. 25x35cm glas saknas

225 kr

Utrop: 200 kr

Kaffekoppar, 10st med fat, Rörstrand modell Sundborn

500 kr

Utrop: 700 kr

Porslin, 4st Assietter 4 st Silltallrikar 4 Tallrikar Rörstrand modell Sundborn

700 kr

Utrop: 800 kr

Figurin, Lisa Larsson räv (Skansen 7) Gustavsberg H:ca7,5cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Fat, på fot Nysilver H:ca11cm B:ca33x24cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Soppslevar, Svensk spetsig ca30cm Franska liljan ca38cm, i nysilver

275 kr

Utrop: 100 kr

Ring, i vitguld med diamanter 1x ca 0,28ct 8x ca 0,08ct 14K Ø15¾ 3,2g

4 500 kr

Utrop: 4 400 kr

Ring, med lila och vita stenar 18K Ø17¼ 2,2g

Utrop: 550 kr

Halskedja, doserad Bismarck 18K 46cm 14,1g

Utrop: 2 900 kr