Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2010
Klubbad för
Klarinett, Vibrator lite slitna putor, korken i mun och överstycket, diverse sprickor och slitskador, i fodral
Pantvaror Kamera
Digitalkamera, Pentax Optio A20 snr:1979492 i kartong, med manual, cd-skiva laddare
Pantvaror Elektronik
Ipod, Nano 8GB snr:YM84466F2ME silverfärgad med laddare och hörlurar, sliten
Visa varaPantvaror Konst
Skulptur, i glas (tvådelad) Kosta boda signerad Kjell Engman, limited ed 500ex nr: 7262005
Färglitografi, Bertil Warnolf, signerad daterad och numrerad Warnolf -97 12/200. 25x35cm glas saknas