Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2010
Herrur, Omega Seamaster Pro. Quartz, stål, nr:59535546, box, cert, extra länkbitar
Herrur, Omega Seamaster, guld/stål, datum, quartz originallänk, sliten, fläckig urtavla
Herrur, Rado Diastar Hich-Tech Ceramics, datum, quartz, snr 02523881, stötskador på glas, repig
Herrur, Omega Seamaster professional, stål, quartz, datum, Ref:22645000, snr:59626620, med box, cert och extra länkbitar
Gitarr, Akustisk Cort Kina mod nr:AD-850 NS snr: CC05108782 liten nagg i lacken vid halsens baksida, hårt fodral skadat
Gitarr, akustisk Hohner snr:991254 mod nr 60K296 Korea, stötskador på kropp och hals, skev hals, med hårt fodral skadat