961 - 980 av 1 296
1...484950...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2010

Klubbad för

Herrur, Omega Seamaster Pro. Quartz, stål, nr:59535546, box, cert, extra länkbitar

Utrop: 8 300 kr

Herrur, Omega Seamaster, guld/stål, datum, quartz originallänk, sliten, fläckig urtavla

Utrop: 3 000 kr

Damur, Pierre Balmain, quartz, stål

850 kr

Utrop: 600 kr

Damur, Moretime i doublé, quartz

175 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Rado Diastar Hich-Tech Ceramics, datum, quartz, snr 02523881, stötskador på glas, repig

Utrop: 5 000 kr

Damur, Zenith, quartz, nr:060411061, 18K, br vikt 49,2g, skadad urtavla, trasig

6 700 kr

Utrop: 4 100 kr

Mormorsur, 2 boetter en graverad, en 14K, sekundvisare saknas, trasig

800 kr

Utrop: 425 kr

Herrur, Omega Seamaster professional, stål, quartz, datum, Ref:22645000, snr:59626620, med box, cert och extra länkbitar

7 500 kr

Utrop: 8 100 kr

Kaffeskedar, 12st Rosenholm i silver, ca 12cm

700 kr

Utrop: 850 kr

Mormorsur, 2 boetter i silver, skadad, kedja okänd metall

125 kr

Utrop: 125 kr

Damur, Must de Cartier, quartz, förgyllt silver, läderarmband, i ask med cert

5 100 kr

Utrop: 2 100 kr

Herrur, Tissot chronograph PRS200, quartz, datum, stål, extra länkbitar, sliten

800 kr

Utrop: 950 kr

Herrur, Raymond Weil Geneve, W1, stål, ref nr 6101, snr 2936679, i box med cert

1 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Atlantic, stål, äldre modell, slitet läderarmband, fläckig urtavla

Utrop: 125 kr

Herrur, Swatch, kronograf, datum, stål

350 kr

Utrop: 125 kr

Elgitarr, Squier Telecaster snr: CY05125489 i mukt fodral

1 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring, graverad Camilla, vitguld 18K 10,5g

Utrop: 2 100 kr

Gitarr, Akustisk Cort Kina mod nr:AD-850 NS snr: CC05108782 liten nagg i lacken vid halsens baksida, hårt fodral skadat

475 kr

Utrop: 500 kr

Gitarr, akustisk Hohner snr:991254 mod nr 60K296 Korea, stötskador på kropp och hals, skev hals, med hårt fodral skadat

125 kr

Utrop: 200 kr

Tvärflöjt, Buescher Aristocrat nr: 495231, något slitna putor i väska

425 kr

Utrop: 500 kr